• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland bk 5 mikrofon

yasinerol1595

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland bk 5 or
arkadaşlar mrb ben forumda yeniyim bende geçenlerde 1 ay önce sıfır bk 5 aldım benim beklentilerimi çok iyi karşıladı profosyönel değilim sadece kulaktan çalıyorum elimden geldiği kadar tabi daha işin acemisiyim sizlere bir soru sormak istiyorum orga direk mikrofon bağyabiliyormuyuz bağlayamıyorsak ne yapmamız gerekiyor bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim gerçkten teşekürler.

Cevap: roland bk 5 mikrofon

merhaba kardeşim hayırlı olsun. bende de bk 5 var birde behringer mikserim var 12 kanal. mikrofonu miksere bağlayıp mikserden de çıkış alıp orgun arkasında aux in girişine bağlarsan ses alabilirsin. sende böyle bir şey yapabilirsin. sadece mikrofon bağlamak istersen 12 kanal almayabilirsin daha az kanallı mikserlerde işini görür

abicim çok teşekkür edrim öncelikle yardımcı olduğun için dedğim gibi bu işlerde biraz acemiyim bana önerebilecğin bir mixser varmı uygun fiyatlı yani illa çok iyi olacak bir cihaz olmasına gerek yok ses gelsin yetrli varsa öyle bi mikser aydınlatırsanız çok sevinirim saygılar

abicim çok teşekkür edrim öncelikle yardımcı olduğun için dedğim gibi bu işlerde biraz acemiyim bana önerebilecğin bir mixser varmı uygun fiyatlı yani illa çok iyi olacak bir cihaz olmasına gerek yok ses gelsin yetrli varsa öyle bi mikser aydınlatırsanız çok sevinirim saygılar

bu dedigini yapmak için mixer almana gerek yok. Mürhen abinin youtubeki bk5 or tanıtım videosundaki mikrofon baglantısıyla ilgili kaydını izleyebilir ve bu işi mixer vb şeylere para vermeden çok daha cuzi rakamlara çözebilirsin. Ama unutmamak gerek ki efek vb şeyler olmayacaktır. Saygılar

Abicim ben onun tanıtımını izledim kaç defa ordada pedal kullanıyor mikrofon Bölümü'nde kusura bakmayın çok soru soruyorum micser kullanırsam nekadara mal olur ve önerdiğiniz bir alet varmı saygılar

bu dedigini yapmak için mixer almana gerek yok. Mürhen abinin youtubeki bk5 or tanıtım videosundaki mikrofon baglantısıyla ilgili kaydını izleyebilir ve bu işi mixer vb şeylere para vermeden çok daha cuzi rakamlara çözebilirsin. Ama unutmamak gerek ki efek vb şeyler olmayacaktır. Saygılar

kardeş mürhen sarmacının kullandığı alet 1000 tl civarı sanırım ;) onu bende biliyorum önermesinide ne gerek var prosesöre ;)

evet hocam onun kullandığı aleti bende biliyorum fiyatı 849 tl şuan çok yüksek dah uygun bi alet yokmu piyasada 300 400 civarı olan vrsa yazrsanız çok sevinirim saygılar

behringer 5 kanal mikserler var evde oyalancam sadece mikrofon bağlarım dersen 200 tl civarı sanırım bende behringer xenyx 1202fx var 12 kanal onu kullanıyorum oda 450-500 tl arası ama dediğim gibi sadece mikrofon dersen o 5 kanallılara bakabilirsin behringer ;)

behringer 5 kanal mikserler var evde oyalancam sadece mikrofon bağlarım dersen 200 tl civarı sanırım bende behringer xenyx 1202fx var 12 kanal onu kullanıyorum oda 450-500 tl arası ama dediğim gibi sadece mikrofon dersen o 5 kanallılara bakabilirsin behringer ;)

Hocam gerçkten çok Sağolun çok yardımcı oldunuz evde kullanacağım için 5 kanallı yeter bana tekrardan teşekkür ederim iyi Akşamlar kolay gelsin

yamaha mg xu modellerine bak behringeri kapından içeri sokma 2 behringer mixer 1 adet power anfisini kullanmış biri olarak yazıyorum her seferinde belki ben becerememişimdir diyerek fiyat performans oranına kanarak aldığım ama tamirlerden kurtulamadığım markadır mixerde paran varsa dynacor paran yoksa yamaha o kadar diyorum