• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5 OR Hakkında Önemli Duyuru !!!

Roland Türkiye

vip
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland
Değerli Roland Kullanıcıları,

Öncelikle 2012 yılı ortalarında sizlere sunduğumuz BK-5 OR klavyemize olan ilginiz ve tüm destekleriniz teşekkür ederiz. Ayrıca ilk çıktığı günden bu yana, tüm klavye çalan veya ilgilenen kişilerin olumlu veya olumsuz yorumları-görüşleri veya tavsiyeleri için ekstra teşekkür etmek isteriz.

Biz Roland Türkiye ekibi olarak ilk çıktığı günden bu yana BK-5 OR klavyemize çok inandık ve bu doğrultuda uzun bir süredir devam eden yatırımlarımızı ve desteklerimizi devam ettirdik. Umut ederiz ki; bizim bu tüm desteklerimizden, uzunca bir süre devam ettirmek için zorladığımız kur sabitleme kampanyamızdan kullanıcılarımız memnun kalmıştır.

Sizlerinde bildiğiniz üzere, BK-5 OR model klavyemiz 999 Euro satış fiyatı üzerinde satılmaktadır. Euro kurunun çok artmasından kaynaklı olarak uzunca bir süre döviz kurunu sabitleyerek 2.300 TL üzerinden bu ürünü sizlere ulaştırmaya çalıştık. Bu dönemde BK-5 OR ye olan ilginin daha da artması ile bizim ürünümüze olan inancımız çok daha fazla artmış ve bunun üzerine Roland Japonya'ya belli adetlerdeki satışları garanti ederek özel bir fiyat anlaşması yapmış bulunmaktayız. Bu anlaşma sayesinde BK-5 OR fiyatında ciddi derecede bir indirim uygulayarak, tüm kullanıcıların daha kolay ve hesaplı şartlarda ürünümüze ulaşabilmesi için 15 Ekim 2014 tarihinden itibaren 999 Euro yerine 950 USD üzerinden satılacağını sizlere bildirmek istiyoruz.

Daha önce BK-5 OR alan ve kullanan müşterilerimizin bu özel anlaşma ile oluşan fiyat düşmesini anlayışla karşılayacağını umut eder, durumu sizlere saygıyla bildiririz.

Cevap: Roland BK-5 OR Hakkında Önemli Duyuru !!!

teşekkurler roland turkiye zaten bir cok kişi bende dahil 2300tl ye almiştik... keşke kuru sabitliyoruz deseydiniz daha iyi olurdu... aynı olay yamaha a2000de başima gelmişti ve kullanıcıları cok üzmüştü cok ciddi ramaklarda oynama olmuştu bir cok arkadaş tepki göstermişti.. rolanda bu durum zate soz konusu deyil cunku sabit kurdan sattiniz cihazi bunun icinde tekrar teşekkurlerimi sunuyorum muzisyenin yanında oldugunuzu gosterdiniz...

Ben ve benim gibi dusunecek arkadaslar icin cihazi aldiktan sonra yukselmesi dusmesi onemli degil orgu aldiktan sonra ondan programlarda ne kadar para kazanacagimiza bakariz.

bu güne kadar kur artışlarında zaten fiyet sabitlenmişti bu yüzden çok fazla bir sorun yaratacağını zannetmiyorum
alınmış alınmiştır bence bende 2150 tl almıştım 2013 te nisan ayında cihazımdan çokta memnunum ritim desteği
böyle devam ettiği müddetçe bk5 daha çok yol alacaktır hayırlı işler herkese

gönül isterki tekrar 2300 tl olsun .tüm müzisyen arkadaşlar roland bk5 güzelliğini yaşasın..... :)

bu fiyat düsüsleri hemen hemen her markada oluyor bu bence sorun olacak bir konu olmamasi gerek sonucta döviz veyada altin satin alinip kar yapma amaci beklenmiyor

ama sizlere bir sorum olacak tabiki bk5 or ye o.s ile yeni sesler atma mümkünü varmidir bu konuda sizler rolandla iltibate gecseniz ve bk 5 or kulanalarda sizlere ses talebinde bulunup yeni sesler (örnek edi zurna)
yüklenebilse cok iyi olacani düsünyorum

saygilarimla

(örnek edi zurna)
yüklenebilse cok iyi olacani düsünyorum

saygilarimla

Ne Zamandır Ritim, Ses Gelmiyor Sayın Roland Türkiye. Fiyat Konusunda Yapılan İyileştirme Süper, Lakin Ritim, Ses Desteğinin Dahada Artması Lazım Bu Durumda. Çünkü Çoğu Kişinin Alma Nedeni Buydu. Saygılar.

Ne Zamandır Ritim, Ses Gelmiyor Sayın Roland Türkiye. Fiyat Konusunda Yapılan İyileştirme Süper, Lakin Ritim, Ses Desteğinin Dahada Artması Lazım Bu Durumda. Çünkü Çoğu Kişinin Alma Nedeni Buydu. Saygılar.

En son olarak 16/09/2014 tarihinde ritim ve performas ses paketini yayınladık. Bildiğiniz üzere her ay ortasında 5 adet ritim veya performans sesleri paylaşımı yapılmaktadır.Ekim ayı ritimlerini elimize ulaşır ulaşmaz paylaşımını yapacağız.

Saygılarımızla

Memlekete ve millete hayırlı olsun.