• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK-5 Ritimli Klavye

keşanlı mustafa

Allah rahmet eylesin
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Genos
5 Şubatta satışa çıkacak bu modelin amerika satış fiyatı 1200 dolar. 61 tuş. Bizde ne olur bilinmez ama roland severler bu modeli beğeneceklerdir zira ses makyaj özellikleri E 80 gibi. Pratik kullanımıda iyi. Mp3 player+ transpoze özelliğide var. 2 drum kanalı var. Ama BK7 deki her ritimde 4 ses OTC kitleme düğmelerini resimden göremedim.Hayırlı olsun....
Resim çıkan sayfada üste tıklayın. Resim büyüsün.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland BK-5 Ritimli Klavye

Güzel bişeye benziyor mustafa abi teşekkürler bilgilendirme için.

güzel bir alete benziyor dizaynı da farklı bütün herkese hayırlı olsun bilgilendirme için teşekkürler ....

Roland dizayn ve sağlamlıkda bir numara....Birde gururlarını kırıp bizim piyanistleri dinleseler eski günlere hızla geri dönerler....

aletin kullanımı pratiğe benziyor bence güzel bir alet olucak set sıkıntısı olmaz inşaallah ...

1100 ses ve sonsuz rtm var. Ritimleri usb den okuyor.Davulun her sesini paremetrik eq. uyguladığından ton olarak isteneni verir. Merakım koma sistemi g1000 tarzımı yoksa g70 mantığında mı. Türkiş kit ve sesler eklendimi. ZirVBK 7m de ory 1-2-3 kit haricinde diğer kit ve sesler yoktu.

Roland dizayn ve sağlamlıkda bir numara....Birde gururlarını kırıp bizim piyanistleri dinleseler eski günlere hızla geri dönerler....

kesinlikle haklısın mustafa abi.öyle olsa ilk ben alırım.ayrıca alet güzel takipteyim.

italyan malıymış baya hoşuma gitti valla inş türk müzisyenlere hitap eder.
zaten sağlamlıkta üstüne yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mp3,wave,midi kaydı yapıp usbye yedeklenebiliyor.

Güzel bişeye benziyor mustafa abi teşekkürler bilgilendirme için.

Yeni BK-5 ses ve müzik ritim kalitesi bakımından BK-7m gibidir. Roland destek modülü türetilmiştir. Şarkı ve ritim standart MIDI dosyalarını ve ritimler için makyaj araçları da ikinci bir parça davul ritimleri ve SMF ile birlikte sunulmaktadır.

Müzik yardımcıları ve ritimler yeni BK-5 desteğiyle klavye dahil çeşitli müzik türleri, BK-7m/E-series/G-series/V-series ile uyumludur. Diğer özellikler 128 çokseslilik(polyphony), 1150 sesler, 60 drum kit, şarkı çalma, kaydedici, ritm besteci, video çıkışı, ses girişi üzerinden içerir.

USB bellek, ses kayıt için izin verir ve gömülü ritm besteci hem performans ve hem de eğitim uygulamaları için uygun bir ev sahipliği yapıyor. Yedekleme müzik (ritim, SMF, MP3, WAV) doğrudan USB bellekten de çekilebilir.

Ses ve video seçenekleri dışında yer almaktadır. Video çıkışı, aynı zamanda icracı SMF/MP3 arkadaşlarınızla lyrics veya harici bir ekranda izleyici keyfini çıkarmanızı sağlar.