• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland BK 5OR setler ne zaman eklenir buraya

GOKHAN43

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 300 pa600
bu orgu yeni aldım ve ritim set sıkıntısı var ne zaman eklenır acaba buraya setleri

Cevap: roland BK 5OR setler ne zaman eklenir buraya

Sn.Gökhan Bey;
BK-5 OR ile ilgili tüm ses ve ritim paylaşımlarımızı aşağıdaki linkten edinebilirsiniz.

Saygılarımızla;

Roland Türkiye

roland yetkilileri bk5 in üstündeki ritimler yetersiz siteye giriyoruz günlerdir hep aynı ritimler,7-8 adet ritim yüklenmiş...yenisi yok,farkındaysanız,müzisyenler cihazın ses ve kalitesinden memnun sizlerde artık şu siteyi ritimlerle doldurun artık...

Özellikle şu cihazın tanınması amacıyla ilk etapta ritim çalışması fazla yapılmalıdır.Örneğin ayda 5 ritim güzel bir durum ama ilk etapta cihaz tanınma evresinde iken oluşturulan her ritim anında siteye yüklenmelidir.Arkadaşlarında dediği gibi cihazın üzerindeki ritimler çok yetersiz.Rolandın tekrar eski günlerine gelebilmesi için ilk iş cihazı zenginleştirmek olamalıdır...

saygılar..

evet ritimler yetersiz yeni ritimler şart

arkadaslar herhalde or5 almakla hata yaptigimizi düsünyorum

cihaz güzel olsa bile programci ve programlari cok az ritim suan yok sayilir bir programa cikacak seviyede degliz ben eski roland ritimlerini yüklemeye basladim simdide kara kara düsünyorum mademki eski ritimleri kulanacaksam neden bu bk-5 i aldim diye?

roland tr sözüm yok onlar elinden geleni yapiyor zaten ama söyle bir durum olabilir roland tr de madem ustalar ritim yazabiliyor ücretlide olsa ritimler yazilsin mesela roland gw8 de ömer usta cok harika ritmler yazmisti bunu roand tr biliyor zaten

eyer zaten roland bu orglada bir kücük basari elde edemese roland in sonu demektir almadan evel 1000 euro ya korg pa500 or var yamaha or700 vardi ve kulanilmis 1000 euroya pa80 1200 pa1x hata 1300 pa800 bile bulabiliyorduk rolandin va7 orgu bile olurdu

bilseydim ritimlerde sorun yasayacagimizi kesinlikle bk-5 almazdim
ilerde ne olur bilmiyorum ama böyle basladiysa pek bir yere varacagimizi sanmiyorum

saygilarimla

ertan hocam size katılıyorum malesef dün program yaptım bu cihazla dediğiniz gibi alternatif olmadığı için 1-2 ritimle bitiryoruz su an programı doru düzün çiftetelli ritmi yok 2-4 lükler bence yeterlı seviyede degil dediğiniz gibi tek güzel yanı mp3 ler uzerınde oynama yapıor olmamızn korg pa 80 için yazılan setler var mp3 halınde onları kullanmaya calısıyorum ama onlardada varyasyon olmadıgı için sıkıyor bellı zaman sonra acilll derecede rolandt tr in bu işe el atması lazım artık ...... duyun sesimizi