• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland bk5- 9'8 erhan 2 yenı rtim- erhanT

Cevap: Roland bk5- 9'8 erhan 2 yenı rtim- erhanT

erhan kardeş senin yaptığın 9 8 e davullar ve çeşitli editlemeler yaptım ritmi tanıyamazsın ama nasıl bu siteye koyacam bilmiyorum ben hep bu 9 8 i kullanıyorum manyak bişi oldu taylan tarzı sennin de eline sağlık hammade çok güzel hakkını helal et

Hocam editlediğin ritmi çok merak ettim taylan tarzı ritimse çok memnun olurum link verrisen.

Erhan kardeşim sende sağol linkten indirdim senini 9.8 leri...:D

Erhan hoca saolasın 9/8 lik arşiv doldu taştı sayende sizden ricam olacak acaba elinizde varmı bilmiyorum ama şöyle bana soft rtimler lazım örneğin Türkü sarhoş havası ağır 9/4 bilmem anlatabildim mi mesela Nida Ateşten payton geldi meyhanaye dayandı türküsü vardır youtube bi dinlersen anlarsın bu tarzda rtimleri olan varsa paylaşabilirmi cok teşekkürler ayrıca bu şarkılardaki rtimleri ölçmek için bilgi veya dökümanı olan varsa paylaşabilirse cok sey istemiş olacam :D tesekkürler

98 TAYLAN ERHAN BURSALI MEHMET

Valla konu nasıl açılıyor onu bulamadım konuyuda bizahmet şimdilik sen aç ben diğer ritimlerden yollayayım

MİSGET REMİX BURSALI MEHMET

DEM BK5 OR BURSALI MEHMET

2 4 EDİTLİ GERÇEK DÜĞÜN İŞİ BURSALI MEHMET BK5 OR İÇİN YAPTIĞIM ÇOK GÜZEL ÇALIŞMALAR VAR MİDİ DOSYALARIDA YAVCAŞ YAVAŞ GELECEK HEOSİ HAZIR

ARKADAŞLAR ERHANIN RİTMİNİ EDİTLEDİM GÜLE GÜLE KULLANIN

hocam edıtledıgın yada yazdıgın rtımlerı konu acarak paylasırsan burda yok olum gıdebılır:) sadece yapmam gereken su bk5 konu sayfasına gırdıkten sonra en altta yenı konu ac yazıyor :) rtımlerıde suan dınleyemıyorum gün ıcersınde dınlerım ınsallah emegın ıcın cok tsekkurler kolay gele..

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeni konu olarak açtım arkadaşlar..:)