• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland bk5 introlar

• Konbuyu başlatan armoni
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 3K

armoni

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
20 yıllık yamaha psr6300:)
arkadaşlar cihaz üzerindeki türk ritmlerin introları cihazın audio rec özelliği ile usb ye kaydedilmiştir

Cevap: roland bk5 introlar

teskkur ederız....emegınıze saglık

bk 5-or da kaç adet türk ritmi ve türk sesleri var acaba

ellerıne saglık.tesekkurler.

Teşekkür ederim, emeğine sağlık.

bk 5-or da kaç adet türk ritmi ve türk sesleri var acaba

Turkish World kısmında versiyon güncellemesi yapılmadan özel internet sitesinden yeni ritimler ve sesler indirilmeden standart olan ritim ve sesler
Seslere linkten ulaşa bilirisiniz ritim listeside şu şekilde

2-4-Dugun 4-4-OR-1 6-8 Azeri 6-8-TSM 7-8-KRDNZ 9-8-1 9-8-TSM 10-8-TSM 10-THM-1 10-THM-2 ACS-2-4 Ciftetelli-1 Ciftetelli-2 Duble-Vahde Harmandali Misket Moulfo Pop Halay Re-Mix Slow-Night Top Pop Turk-Pop-1
Turku Pop Vahde-R&B Zeybek Lazy Reggae Love Reggae Reggae Ska Southern Twang Orchestr Sl Fox Pop Fox Gold Foxtrot Fox Band Oldies Slow Country Romantic Beguine Beguine Go! Twist Gold Euro March 6_8 March
US March Orchestral Waltz Gold Wien Waltz Gold Slow Waltz , Moon Waltz

bu cihaz şaşırttı beni açıkçası ama kullanış yine iyi değil...

Biri zippyshare olarak paylaştı demoları sağolasın utar müzik te inceledim bu aleti menü kullanımı zor geldi bana ben ve benle aynı derece deki piyanistler için pek ideal değil ritimlere sözüm yok ince ince işlenmiş sesler için aynı şeyi söyleyemem yaylıları pek hoşuma gitmedi bitanede olsa kempa yaylı gibi bi yaylı olsaydı keşke bugün 3xi sattım başka cihaz düşünüyodm bk5te olabilirdi ama almadım bi gerçek daha var roland bayağa bi ilerlemiş devamıda gelir inşaklah