• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland BK5 Kasap Havası İntrolu

pc-kopat

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.erdemadali.com
Enst.
Korg Pa700
Merhaba arkadaşlar söz verdiğim gibi ve megaboy54 kullanıcısının isteği üzerine asma davullu ve introlu yeni kasap ritmini bitirmiş bulunmaktayım one touchtan tutun intorolar olsun 7li akorlu olsun dolu dolu kasap ritmi sizlerle. Umarım beğenirsiniz.

Demo :
Ritim :

Cevap: Roland BK5 Kasap Havası İntrolu

bravo.çok hızlısınız.yeni ritim ve editlerinizi bekliyoruz.Bk5 e asma davul yakışıyor...
selamlar

Merhaba arkadaşlar söz verdiğim gibi ve megaboy54 kullanıcısının isteği üzerine asma davullu ve introlu yeni kasap ritmini bitirmiş bulunmaktayım one touchtan tutun intorolar olsun 7li akorlu olsun dolu dolu kasap ritmi sizlerle. Umarım beğenirsiniz.

Demo :
Ritim :

Cok saol ellerine saglik.hakkini helal et.tesekkurlerrrrr

Pc kopat roland hala seslerini yayinlamadi bi problemmi var acaba

Pc kopat roland hala seslerini yayinlamadi bi problemmi var acaba

Roland Türkiye pek kayle almadı açıkçası maille birdirmeme rağmen duyurularda bile ritimleri duyurmadı sesleride yayınlamazlarsa ben buraya yüklerim sesleride helal olsun hakkım kullandıkça bu kardeşinizi hatırlarsınız duanızı alırım o bana yeter.Benim elimden gelen bu kadar roland bk5 için.

Roland Türkiye pek kayle almadı açıkçası maille birdirmeme rağmen duyurularda bile ritimleri duyurmadı sesleride yayınlamazlarsa ben buraya yüklerim sesleride helal olsun hakkım kullandıkça bu kardeşinizi hatırlarsınız duanızı alırım o bana yeter.Benim elimden gelen bu kadar roland bk5 için.

Bu konuda muzdarip oldugun ayan beyan ortada destek gormen gerekirken tam tersi oluyo nedense ne yapmak isteniyor anlamis degilim.isim hakkida gozetilmeli ama sen yinede calismalarina devam et en azindan bizler icin

Bu konuda muzdarip oldugun ayan beyan ortada destek gormen gerekirken tam tersi oluyo nedense ne yapmak isteniyor anlamis degilim.isim hakkida gozetilmeli ama sen yinede calismalarina devam et en azindan bizler icin

Devam ediyorum roland bk5 in korgtan farkı kalmıcak benim açımdan öyle olucak elimden geldiği kadarıyla çalışmalarımı vakit buldukça sürdüreceğim gün içersinde tamalayabilirsem selime ritminin demosunu koyucam.Ama Rolan Türkiyenin bu çalışmalarımı hiçe sayması beni üzüyor halbuki yapmış olduğum çalışmalarımı roland kendi sitesini koysa tanıtım içinde iyi olucak hem herkes ritimleri kullanmış olucak forumdan takip etmeyenlerde olabilir çünkü.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Teşekkür ederim kardeşim, eline- emeğine sağlık.

işte bu hocam.Rolandın korgtan farkı kalmıcak sözün çok yerinde ve çok yerinde.İnşallah çalışmaların devam etmesi ve destek vermen ümidi ile kolay gelsin diyorum..

işte bu hocam.Rolandın korgtan farkı kalmıcak sözün çok yerinde ve çok yerinde.İnşallah çalışmaların devam etmesi ve destek vermen ümidi ile kolay gelsin diyorum..

Çalışmalarım devam etmektedir. Aklımda başka projelerde var bu insan efektler, looplar ve meyanlar konusunda daha pratik rolandda kullanmak pc için yada bk partner programı için bir yazılım oluşturup korgtaki gibi çalışmasını sağlayabiliriz hem korgtaki gibi ram sourunu olmıcak hemde daha zengin olucak roland bk5 i geliştirmek açısından denemelerim devam etmekte şuan sesler üzerinde çalışıyorum ritimlere biraz ara verdim sesler derli toplu olucak ses seviyelerinden tutun efektlerine kadar ayrı ayrı örnek vericek olursam Bağlamalar ses başlığında 100e yakın bağlama olucak farklı farklı saxsafonlar leadler klarnetler hepsi bu şekilde düzenli olucak tabiki bunların hepsi zaman içinde olucak.İmkanlarım doğrultusunda inş bu projeleri gerçekleştiricem ve tüm bk5 kullanıcıları faydalanacak.Tek işim bu olmadığı için anca boş vakitlerimde zaman ayırabiliyorum çünkü.

Moderatör tarafında düzenlendi: