• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Bk5 Or -( Duydum Ki Unutmuşsun ) - Demo

kartal_123

Sercan Güney
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA4X - TATİ USB + A2000 V2 PLUS EMO USB
Roland Bk5 Or -( Duydum Ki Unutmuşsun ) - Demosu iyi dinlemeler

Ekli dosyalar

• Kayitlarim 055.mp3
    3 MB · Görülen: 425
Cevap: Roland Bk5 Or -( Duydum Ki Unutmuşsun ) - Demo

eline sağlık çok beğendim.

güzel olmuş elinize sağlık

Gene yapmışsın yapacağını ! :) Ne zaman bir müzik adapte etsen bu siteye, bu yaşta yerimde kıpır, kıpır ve zıpır, zıpır oluyorum. Eserlerin buram, buram kalite kokuyor. Bu işi çoook iyi biliyorsun. Her gün yap, kendimi eski gazinolarda hissediyorum.:D Kutluyorum seni. BRAVO ! ...............

Gene yapmışsın yapacağını ! :) Ne zaman bir müzik adapte etsen bu siteye, bu yaşta yerimde kıpır, kıpır ve zıpır, zıpır oluyorum. Eserlerin buram, buram kalite kokuyor. Bu işi çoook iyi biliyorsun. Her gün yap, kendimi eski gazinolarda hissediyorum.:D Kutluyorum seni. BRAVO ! ...............

Çok saolun ilginiz ve yorumlarınız için çalışmalarımın devamı gelecektir .

bk- 5 te mp3 çalma özelliği varmı birde sample atılabiliyormu?

burhan_canbir; beni geçmişe götürdün. Hiç unutmam lisede talebelik yıllarımda bir dersimizde gırgır bir konu açıp öğretmenimizi de ortak edip birlikte dersi kaynatmaya çalışıyorduk. Kahkaha tufanı gırla. Gülmekten doğrulacak halimiz kalmamıştı. Bir inek (çalışkan) öğrencimiz, sen tut dersle ilgili ciddi bir soru sor. Biz öğrenciler ve öğretmenin bir halini göreydin, aynı trene bakar gibi olduk. :eek: (Soğuk duş şoku) Şaka, şaka ve tabiki şaka.:D Bk5or' da mp3 çalma özelliği var. Hatta aynı müziği ister tam dinle, istersen solistin sesini kapatıp enstrümantel dinle. Temposunuda kısıp açabiliyorsun. Sample konusunuda istersen kartal_123 daha detaylı anlatsın. Üstat o. Sevgilerimle............

Sayın Müzikçi1975 abim yorumunuz için teşekkür ederim bende o çalışkan öğrenci oluyorum okuldada öyleydim zaten :) ama gelgelelim şu an bi baltaya sap olamadık demekki çalışkan görünüp yatıyormuşuz neyse konumuza dönelim; ben hobi amaçlı bi org alacağım niyetim pa 500 dü kartal_123 üstadın demolarını dinledikçe gönlüm bk 5 yöneldi o yüzden böyle bir soru sordum hatamız kusurumuz varsa affola saygılar..