• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Bk5 Or -( Duydum Ki Unutmuşsun ) - Demo

Cevap: Roland Bk5 Or -( Duydum Ki Unutmuşsun ) - Demo

burhan_canbir; güzel kardeşim, biz Türk' lerin dünyaca sıcaklığımızın biriside şakacı bir mizaca sahip olmasıdır. İnan sana yazdığım tamamen gülelim, şenlenelim di. Biraz içimiz açılsın idi. Ne öyle devamlı müzik, müzik. Biraz teneffüse çıkalım istedim. Haaa ! bu arada sen denk geldin müzipliğime. Şahsını rencide ettiysem çok, çok, çooook özür diliyorum. Kasıtlı hiç bir şey yok. Tamamen samimiyetlerinize güvendiğimdendir bence yaptığım bu nükte. Unutma hepimiz bu camiada kardeş sayılırız. Bırde pa500 ile bk5or' u kıyaslamayı bırak, yanyana dahi koyamazsın. Bk5or'un çelimsizliğine bakma Koca Yusuf'u bile tuşa getirir.:) Benden söylemesi. Hoşça kal.:).......................

Moderatör tarafında düzenlendi:

burhan_canbir; güzel kardeşim, biz Türk' lerin dünyaca sıcaklığımızın biriside şakacı bir mizaca sahip olmasıdır. İnan sana yazdığım tamamen gülelim, şenlenelim di. Biraz içimiz açılsın idi. Ne öyle devamlı müzik, müzik. Biraz teneffüse çıkalım istedim. Haaa ! bu arada sen denk geldin müzipliğime. Şahsını rencide ettiysem çok, çok, çooook özür diliyorum. Kasıtlı hiç bir şey yok. Tamamen samimiyetlerinize güvendiğimdendir bence yaptığım bu nükte. Unutma hepimiz bu camiada kardeş sayılırız. Hoşça kal.:).......................

Yok abim kesinlikle alınmadım özür dilemene gerek yok dediğin gibi hepimiz kardeşiz arada gülmek eğlenmek lazım saygılar..

bk- 5 te mp3 çalma özelliği varmı birde sample atılabiliyormu?

Sample atamazsın kardeşim ama için emo nun yapmış olduğu çok kalite sample türk sesleri kitleri mevcut bence sample atmaya gerek yok.

Sayın Müzikçi1975 abim yorumunuz için teşekkür ederim bende o çalışkan öğrenci oluyorum okuldada öyleydim zaten :) ama gelgelelim şu an bi baltaya sap olamadık demekki çalışkan görünüp yatıyormuşuz neyse konumuza dönelim; ben hobi amaçlı bi org alacağım niyetim pa 500 dü kartal_123 üstadın demolarını dinledikçe gönlüm bk 5 yöneldi o yüzden böyle bir soru sordum hatamız kusurumuz varsa affola saygılar..

Kullanım kolaylığı hariç her türlü Bk5 Or derim.Aletin soundu çok kaliteli.

Beni aydınlattıgız için teşekkür ederim o zaman pek yakında bende bk 5 ci olacağım bana yeterde artar saygılar..

Beni aydınlattıgız için teşekkür ederim o zaman pek yakında bende bk 5 ci olacağım bana yeterde artar saygılar..

Şimdiden hayırlısı olsun kardeşim

Kartal_123 üstad birde şöyle klarnet taksimi yapsanda kulağımızın pası açılsa

Teşekkürler

Kartal123 üstadım çok güzel icra etmişsiniz. Elinize sağlık. Böyle güzel demolarınızı bekliyor olacağım. Sağlıcakla kalın.