• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland bk5 or- selime- hap koydum 9-8-erhan

esk_26_erhan

Gold üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa600,pa900,akustik gitar
selıme oldu gıbı ama hap koydum eserı sanırım tam olarak benzemedı calamadım daha dogrusu :D bu arada rtım Romanica-OmeXr rtmıdır ben sadece 3 varıatıonda degısıklık yaptım ömer beyede burdan saygılar rtımler ıcın ...:D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: roland bk5 or- selime- hap koydum 9-8-erhan

eline sağlık

Özellikle ilk dinleyenlerden olmak istedim, ellerinize sağlık. Kendi ritimlerimle demo yapacak zamanı bulamadığım için ritimlerimi tanıtmanız adına demolarınız ayrı bir yere sahip bende.

Teşekkürler.

Ömer NARİN

kardesm ellerıne saglık guzl olmus bu demo ları neyle kaydedıp koyuyorsunuz buraya

kardesm ellerıne saglık guzl olmus bu demo ları neyle kaydedıp koyuyorsunuz buraya

aletın kendı audıo rec olazı var wav olrak kaydedıo ben mp3 kendım cevırıyorum yanı dırek orgtan kayıt çç

Hocam senin çalma tarzın süper zaten.Parçayı benzetmesende çok tatlı geliyor.Ellerine sağlık.Mp3 olarak arabamda ve telefonumda demoların..Devamı gelsin üstad..:))

Moderatör tarafında düzenlendi:

Adam çalmış helal olsun =)

kardeşim öncelikle ritimler harika olmuş. ömer beyi tebrik ederim sesleride ömer beymi yazmış acaba? özellikle yaylı sesi çok hoşuma gitti diğer seslerde çok güzel ve sende çok güzel icra etmişsin. keşke selimede olduğu gibi hap koydum introsunuda yaylı sesle yapsaymışsın ama gayet güzel olmuş teşekkürler.

eline sağlık yine döktürmüşsün

ellerine sağlık..çok güzell olmuş..