• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

!!!Roland Bk5or Yenişehir Çiftetelli demo!!!

• Konbuyu başlatan Mürhen
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 37
  • Görülen : 8K
Cevap: !!!Roland Bk5or Yenişehir Çiftetelli demo!!!

Ritim için teşekküler Mürhen abi, çok başarılı bir ritim olmuş bence.
Kaydın sonunda fade out yapmışsın, nasıl yaptığını açıklayabilir misin?

yorumlarınız için teşekkürler.Fade out Bk5or üzerinden yapmadım.zaten şuan bu özelliği kısayol olarak kullanmak mümkün değil. belki Version 1.03 ile gelebilir.pedala atanabiliyor fade in-out özelliği.konuya değinmişken kullanımını açıklıyayım.(Öncelikle bir switch Expression pedalını Roland Bk5orde bulunan Switch Expression çıkışına bağlıyoruz.ardından Menu global sayfasına girip burada pedal switch bölümüne ulaşıp enter ile üzerine tıklayarak pedala atayacağımız özellikleri Crusor Value butonu ile gezerek görebiliyoruz.Fade out'ta bırakarak Save global yapıp çıkıyoruz hepsi bu kadar.Sonrasında çalarken fade out yapmak istersek pedala bir kez dokunmamız yeterli.fade out esnasında bu işleme son verip devam etmek istiyorsak pedala tekrar basarak iptal edebiliyoruz.)wav dosyasını Goldwave isimli programda mp3e çevirdim ve bu programda fade in out özelliğini kullanabiliyorsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

yorumlarınız için teşekkürler.Fade out Bk5or üzerinden yapmadım.zaten şuan mümkün değil bu özelliği kullanmak belki 1.03 ile gelebilir.wav dosyasını Goldwave isimli programda mp3e çevirdim ve bu programda fade in out özelliğini kullanabiliyorsun.

Tamam, çok teşekkür ederim.

rtim ve ses çok güzel larnet orglarda şimdiye kadar dinlediğim en gerçek klarnet sesi

kaliteli bir çalışma olmuş paylaşım için teşekkürler ...

pa 600 alıcaktım ama fikrim değişiyo yavaş yavaş süpoer

üstadım harika olmuş..bide bizim adapazarı çiftetellisi için de uyarlasanız..siteye yüklemiştim.yazmaya çalıştığım demo ritmi..saygılar..

İnanılmaz güzel olmuş, klarnet çok çok başarılı, ritmde oldukça gerçekçi, icraanız da aynı şekilde, tebrik ederim...

Ritim çok güzel Mürhen ellerine sağlık.
Arkadaşlar aslında BK5or da fade out,x fade gibi özelliklerin hepsi mevcut yapmanız gereken cihaza bir pedal bağlamak.Menüden pedalın işlevini seçebiliyorsunuz.Hemen hemen pedal sayesinde her türlü kontrolü yapabiliyorsunuz.Örneğin ben mp3 ler arasında geçişte x fade özelliğini kullanıyorum mükemmel oluyor.

Ritim çok güzel Mürhen ellerine sağlık.
Arkadaşlar aslında BK5or da fade out,x fade gibi özelliklerin hepsi mevcut yapmanız gereken cihaza bir pedal bağlamak.Menüden pedalın işlevini seçebiliyorsunuz.Hemen hemen pedal sayesinde her türlü kontrolü yapabiliyorsunuz.Örneğin ben mp3 ler arasında geçişte x fade özelliğini kullanıyorum mükemmel oluyor.

teşekkür ederim.ayrıca bilgi için teşekkürler.cihazı incelerken gözüme çarpmıştı ama es geçmişim demekki.

Mürhen hocam çok teşekkürler çok güzel ritim olmuş ellerinize sağlık.

Moderatör tarafında düzenlendi: