• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland E-40 yardim ?

xxcinoxx

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Korg Pa800
Slm arkadaslar,
böyle bir güzel Forumda sizlerle bilgi paylasimdan dolayi Moderatörlere vu kurucuya tsk ediyorum.

Elimde Roland E-40 Or. Zamaninda cocuklar kart sokulan yerini temizlemek icin kagit mendil sokmuslar. Adapteri kirilmis, yeni adapter aldim ama ceyran almiyor. Kendim Yurtdisinda kaliyorum ve TR Izmire götürüp yaptirmak istiyorum. Tr de bunu yapa bilirlermi ? kaca mal olur acaba ? Bu konuda bilgisi olan varsa sevinirim.

Saygilar

Cevap: Roland E-40 yardim ?

kardeşim masrafa değmez ya... yaptıracağın parayla daha temiz roland E40 alabilirsin.... bende de sorunsuz bir roland E40 var...kartıda yanında...ayrıca adaptör derdi diyede bişey yok... sadece bi kablo kullanıyorum düğünlere giderken fazlalık yapmasın diye... hala sahnede kullanıyorum...ağustosta askere gidecem inş...gitmeden satmayı düşünüyorum şimdi...İddia ediyorum benim rolandım gibi başka temiz bir rolan E40 tr bulunumaz.... orgun ilk sahiplerindenim orjinal... tel nom:05558611017

tsk ederim, ama ben zaten satmak icin deyil yaptirmak istedigim icin soruyorum. Izmirde yaptirma imkani olan bir yer bilen varsa memnun olurum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

tsk ederim, ama ben zaten satmak icin deyil yaptirmak istedigim icin soruyorum. Izmirde yaptirma imkani olan bir yer bilen varsa memnun olurum.

Sevgili dostum sen orgunu İstanbul a getir DTL elektronik Servis'e götür Beyoğlu Tünele yani, gerisini hiç merak etme herşeyiyle dörtdörtlük olarak sana hallederler Saygılarımla,

tsk ederim ,

kendim almanyada kaliyorum izmire izine giderken yanimda götürücem. Istanbula gidersem kesin DTL ye ugrarim zaten, en son imkan o olucak sanirim. :)

Vallahi DTL ye gidip para bayılmaya gerek yok. Normal bir elektrikçiye gidip 20 TL ye hepsini yaptırırsın.

izmirde hangi müzik evine gitsen yardımcı olurlar..

arkadaşım istanbulda e40 ın içine entegre takıp piyasada bulunan bütün kartları yerleştiriyorlar kırılan yeri yaptırmana gerek yok

kart yerleştirmiyolar kardeşim kartlardaki bütün ritmleri entegreye yüklüyorlar kart derdinden kurtuluyosun