• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland E-40 mı E-16TR mi E-14TR mi hangisi? karar veremiyorum lütfen yardım!!

DeXigN_16

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
yok
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba öğrenciyim org ve piyano çalmayı öğrenmek istiyorum ve Roland E serisi orglar bütçeme en uygun olanlar ve sesleri en hoşuma gidenler Roland E-40, Roland E-16TR veya Roland E-14TR bu üç orgdan birini almak istiyorum sizin tavsiyeniz ne olur aralarındaki farklar ne bu orgların özellikle eski roland kullanıcıları abilerimin tavsiyeleri karar aşaması için çok önemli teşekkürler..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland E-40 mı E-16TR mi E-14TR mi hangisi? karar veremiyorum lütfen yardım!!

1-roland e-40 2-roland e-16 tr(2 sene kullandım) 3-roland e-14tr sıralama budur.ancak bunlar eski model olduklarından heran arıza yapabilirler.saygılar..

Cevap: Roland E-40 mı E-16TR mi E-14TR mi hangisi? karar veremiyorum lütfen yardım!!

Teşekkürler bende E40 a daha yakın duruyorum bu arada Roland E14TR nin 1999 yılında E40 ritmlerini konularak yapıldığını okudum "akor" profilli hocam daha öncelikli E16TR yi tavsiye etmişsiniz ama 14TR daha yeni değil mi ondan acaba?

Bir de Roland E14TR de E16TR nin türk ritmleri mevcut mu acaba?

e-14 oryantal olabilir.e-16 tr de sınırlı sayıda türk ritimi ile enstrumanı mevcut. bir süre sonra sıkılabilirsin.sana tavsiyem taksitle bir roland gw8 al.teknolojinin son ürünü.1000 dolar. 4-5 aylık olanları 1200tl.ye satılıyor.bu aletlere 500 basar en azından.e-16 , e-14 e göre daha çok tutuldu zamanında bildiğim kadarı ile.saygılar...

Roland E40 aldım biraz daha para verip abilerimin sözünü dinledim inşallah yanılmam bana yardımcı olan herkese sonsuz teşekkürler..