• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland E-86 MI Yoksa E-40 MI?

Cevap: Roland E-86 MI Yoksa E-40 MI?

kardeşim ikisi arasında e86 e40 ın üstü e86 ayrıca disketli ritim yükleyebilrsin e40 kartlı e86 öneririm ...

Ben Roland E40 kullanıyorum. Aleti çok iyi biliyorum gerçi E40ın bilinecek çözülecek bir tarafı yok. Üstündeki herşey hazır. Seslere oktav bile veremiyorsun.
O yüzden sen E86 al pişman olmazsın asla.

e40 larda arap kit var e86 da yok e86 disketli ama malum ritimlerde arap kit yok e40 da kart olayı var alacaksın kartlı al yoksa hiç bir işe yaramaz. 500 600 lira paran varsa g600 alman daha mantıklı olacaktır.

rolandın eski modellerinden uzak dur.artık aletlerin %95 i bitik durumda.arıza yapar canın sıkılır.satmak da zor.a300tr al daha iyi.kaliteli ritimler yapıldı çipli.karar senin.....

mesela bütçeni biraz zorlayabilrsen a300 tr v2 öneririm benim yaptığım demolardan bilgi edinebilirsin her türlü ritim ses mevcut yeni alet eski aletlerinin ne sorun yapacağı belli olmaz ...

ben müziğe e40 la başlamıştım :) 97 de.. hocam o aletleri alıp ne yapacaksın Allah aşkına? 400/500 tl ye g600 al süper alet ne istesen var başlangıç için ideal. yada is40 is50 al onlarda 600,/700 tl civarı.. en azından satarkende satabilesin.. o dediğin aletlerin herangi birini alırsan son sahibi olursun :) tercih senin yinede..

ben müziğe e40 la başlamıştım :) 97 de.. hocam o aletleri alıp ne yapacaksın Allah aşkına? 400/500 tl ye g600 al süper alet ne istesen var başlangıç için ideal. yada is40 is50 al onlarda 600,/700 tl civarı.. en azından satarkende satabilesin.. o dediğin aletlerin herangi birini alırsan son sahibi olursun :) tercih senin yinede..

doğru söze ne denir, katılıyorum aynen.

vallahi kardeşim e-86 alsan disket bulamazsın çünkü piyasada artık disket kalmadı kalktı gibi birşey e-40 alsan t2 ve t3 kartları var ritim konusunda sıkıntı olmaz yinede karar senin saygılar

bence hiçbirinide alma gw8 al bekle maddi açıdan