• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland E-A7 Satışa Sunuldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pesidelphia

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland BK-5OR
Uzun Zamandır Beklenen '' Roland E-A7 '' Sonunda Satışa Sunuldu.

An İtibari İle '' 3.989.77 TL ''

Hayırlı Olsun

fcba.jpg

Cevap: Roland E-A7 Satışa Sunuldu

Haydi hayırlı olsun.

Arkadaşlar ben Zuhal'le telefonda görüştüm. Evet satışa sunulacak E-A7'ler Türkiye'de mağazanın elinde. Yalnız ufak bir yanlış anlaşılma var. Satışlar bir hafta 10 gün sonra bütün sample davul kit ve enstrumanları tamamlanıp yüklenip güncelledikten sonra satışa sunulcak. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Hayırlısı olsun.Alan arkadaşlara hayırlı olsun.Demoları ve yorumları bekliyoruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ohh ya sukurler olsun Sonunda :)

iyi iyide surda 10 gün kaldi deniliyor hic bir video lu tanitim hata yazili tanitimda yok alet gleince alipta pisman olmakta var cünkü tanitim cok önemlidir

neler var nasil hic kimse bilmiyor ve alet satisa sunuluyor

bende derim herhangi bir orga icine türk seslerle ritimler yükledik hadi alin diye

tanitim simdiki piyasada cok önemlidir
inanin roland tan hic ummazdim sadec koskoca nete türk seslerini tanitmaya calisan atesh oldu insaf ya

kusura bakmasın ama roland türkiye cihazı satmaya başlamadan önce neden bir video hazırlatma gereği duymadı ? Bildiğim kadarı ile Rolanad arranger keybord da ram hafızası koyarak bir devrim yaptı ve tr piyasasındaki kullanıcılarınında yıllardan beridir istediği bu değilmiydi ? neden Tr kullanıcları önemsenmiyor hala anlamış değilim ama bu işler önce tanıttımla dönüyor reklamla dönüyor,vardır bir bildikleri diyorum ama sadece nacizhane fikrimi sundum ,saygılar.

Roland Türkiye açıklama yapması lazım..

Konu kapalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...