• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland E-A7 - Saz Demo by Atesh Barak

Cevap: Roland E-A7 - Saz Demo by Atesh Barak

Bu arkadaş güzel soundlar yapıyor, cihaz da güzel ancak çalmayı bilmiyor. Irzına geçmiş güzelim bağlamanın resmen.

Ses fena degil ama Zordur baglamayi orgta calmak herkesin harci degil

nasil calinira guzel bir ornek (barak kardesle kiyaslamiyorum yanlis anlamasin)

A3000 in fabrika sesidir bu ekstra usb degil.

Ses guzel ama en sevmedigim sey orgda baglama calan birinin macun caliyor gibi Pitchbendi kullanmasidir.resmen baglama sesini katlediyor

azerilerin tarzı budur ...türk değil....kısmetse haziran ayından sonra kendi demolarımızı dinleriz....

beyler baglama tr de baska caliniyor!!

yurt disinda baska tarzda caliniyo.
onemli olan seslerin taninmasi hatirlatiyorum bu ses klavyede yok benim ozel setim reklama girmesin diye adini vermicem.

zaten yakinda resmi videolarla trakyada relamimizla herkez gorucek.

onemli olan seslerin taninmasi hatirlatiyorum bu ses klavyede yok benim ozel setim reklama girmesin diye adini vermicem.

ustam elinize yüreğinize sağlık bizler için önemliside aslında cihazın performansı hakkında duyumlarımız...orgun özellikleri yani...demolarınızla bize emek sarfaderek tanıtım yaptığınız ve bilgilendirdiğiniz için sonsuz teşekkürler ediyoruz....şu anda gerçekten bk5 bile atakta aslında fakat yenilikler ve teknolojik olarakta ea7 ile roland zannediyorumki eski performansını tekrar kazanacaktır...ben böyle hissediyorum...başarılı bir cihaz....

Atesh Barak hoca çok başarılı buldum. Yüreğinize emeğinize sağlık. Yanlız E-A7 hakkında merak ettiğim diğer özellikler hakkında daha iyi bilgi edilebilmek adına sizden tarafınızdan ayrıca cihazın üzerine yükleyip bize dinletebileceğiniz kullanıcı sample davul kiti olarak sample darbuka tonları da bekliyoruz.

gayet başarılı teşekkür ederiz emek ve tanıtım için

Bende tesekür ederim atehs usta

hertürlü yardimlara ihtiyacimiz oluyor ve olacakta bende zamaninda birkac sorular yazmistim ve sizden saglikli bilgileri aldim
o nedenle sizlerin yapacagniz her bilgi tanitim bizler icin cok önem tasiyabilir tekrardan tesekürler

saygilarimla

Ates bey orgu guzel tanitim yapsaniz cok guzel olacak milletin ihtiyaci var ozellikle legatosunu tanitin