• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland E-A7 video

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 4K
Cevap: roland E-A7 video

video izleyince savas cıktı sandım :)

Videoda arkada çalan müziğe dikkat ettiniz mi?Eğer o müzik Roland E-A7 'den çıktıysa tüm markalar nal toplar bilginiz olsun!!Açın dikkatle dinleyin solo sesleri

bu ozellıktekı bu alet bu kurun yukseklıgınde turkıyeye gelecek olursa fiyatını dusunemıyorum arkadas... ınsaallah roland bu kez kendı devrını yenıden yakalar. koklu bır fırma ama neden bazı seylerden kısarlar cozememıstım derken bu alet cıkınca umarım fiyatıda kendı gıbı makul olur. ve gerıde kaldıgı tum donemlerı kapatır. turkıye pıyasasında.

bk-5 rtm seslerini okursa yanı emonun rtm lerini daha piyasaya girer bu alet..

Roland eksiklerini tamamlamış gözüküyor. Reform niteliğinde Rolandda ilkler yaşanıyor. mesela, 128 user drum kit, 256 user ses, 128 mb açık sample. Pratik kullanım için onlarca düğme,

Bu alet Gw8 gibi çıktı verip Multi sample, user kit ve ses işlemlerini Korg gibi yapabilirse birde 3000-4000 tl arasında satılırsa piyasada iz bırakabilir ve Rolandın dönüşünü çok daha gelişmiş aletlerle tam olarak bekleyebiliriz.

bir de pad koysaydı var ya... o zaman yanında yat ama olmadı, sanırım bir sonraki versiyonuna koyar.

aman pardon afedersiniz, koymuşlar.