• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland E-A7 VS Yamaha A3000

Cevap: Roland E-A7 VS Yamaha A3000

Benim için Önemli bir özellik kardeşim waw ve mp3 kayıt yapabilen günümüz orglarında hem söyleyip hem çaldığımız parçaları kayıt almak ayrı birşey .

Bu aletler loop ritim okuyormu acaba?

siteyi araştırırsanız roland zaten fiyat özellik ve çıkış tarihi olarak ea7 için açıklama yapmıştı arkadaşlar

roland türkiye ye mail atarak sorduğum soruma cevap olarak,ea 7 ile ilgili başlangıçtaki açıkladığımız özeliklerde değişiklik yapabiliriz demişlerdi.
ayrıca roland türkiye nin yayınladığı bildiride sample belleğin yapısını değiştirdiklerini belirtmişlerdi.fakat sample bellek boyutunda bir değişiklik belirtmemişlerdi.
bence sadece sample ile ilgili yazılım değişikliği yapılıyor olsa idi 5 aylık bir beklemeye gerek kalmazdı.
sample boyutunda donanımsal bir değişiklik yapılıyor olması ve buna uygun bir seri üretiliyor olması ihtimal dahilinde

Bakalım bekleyip göreceğiz

üzerinde çalışma yapan biri var ancak henüz açıklanmıyor.

korg 400 mb sikistirilmis format kullaniyor..
rolan direk wav kullaniyor 512 mb
bence roland icin az bir bellek..

Ben kendi şahsıma piyasaya çıkana kadar bekliyeceğim.Bk5 or u da pa800 ile kıyaslıyorlardı.Sonra düzenli bir set bile çıkmadı piyasaya.