• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland E-A7 / Yeni Sound Demo

Cevap: Roland E-A7 / Yeni Sound Demo

bugulu usta roland sorulara cevap yazmiyor son olarak 16 ekimde azarazar tanitim yapacakti simdi ise subattayiz hic bir ses yok
ben aleti bugün gördüm denedimde ama malesef roland türkiyeden hic bir aciklama gelmedigi icin en dogrusu yamahaya yönelmek oldu
roland böyle yaparsa daha cok müsteri kaybedecek gibime geliyor neyi gizli tutuyorlar bunuda anlamak mümkün degil
yapilan calismalarda neler var hic kimse bilmiyor
bak yamaha daha piyasaya cikmadan neler yapildigini anlatilar emo ritimleri usb si misal

ama roland hicbisey söylemiyor bende sormustum biz avrupada türkcelestirebilirmiyiz ama hic bir bilgi yok

Korga yazık olacak bence herkes satacak bu gidişle düğüncü pa3x pa4x orglarını :)

ben korg kullanan heleki 3 x 4 x kullanan bi müzisyenin başka bir marka için klavyesini satacağını düşünmüyorum.hani ara model olur pa600 gibi veya yamaha a2000 gibi satıp deyişile bilir o ayrı.dokunmatik ekrana alışan ve sahne yapan bir insanın roland ve yamaha gibi tuş takımı ile kontrol edilen bir alete çabuk alışamayacağı kanısındayım.roland kötü bir marka kesinlikle deyil ama korgun türk kullanıcılarına karşı oturmuş bir altyapısı var.ea7 nin pa 4 x ten sound olarak kullanım kolaylığı olarak destek olarak ve teknoloji olarak daha üstün bir alet olması lazım ki kullanıcı bu alete yönelsin.birde roland destek konusunda güven vermiyor gibi kullanıcıya bk 5 te bunun sitemlerini çok duyduk.ea 7 dede aynı şey olabilir korkusu insanların bir çoğunu bu aletten uzak tutabilir.bunlar şahsi düşünccelerimdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

aynen alesta usta

roland türkiye bu konuda cok yanlis yaklasimda bulunuyor müsterilerine
bende bk5 or yide yok emo ritim yazacak yok su yazacak yok böyle olacak diye aldanip aldim ve cok büyük bir zarar ile 6 hafta icinde geri verdim bu ea7 de ayni olacakmis gibime geliyor bk5 de aldigimda rolandin eski ritimlerini yükler olmustum cokta konusmak istemiyorum
ama ilgimi cekmedi degil cekti fakat bk5 or gibi olacak sanirim bildiriler gelmedigine göre onu gösteriyor yoksa emo gibi tanilmis ustalar ritimler yazilyor olsa mutlaka reklamini yaparlardi

Ertan abi umalımda biz hatalı yorum yapmış olalım roland bizi şaşırtsın.insanlar ister ekmek parasına isterse hobi amaçlı bir hevesle dünya dolusu para veriyorlar.hayırlısı olsun insallah.

düğün müzisyenleri için şu an ölü sezon, zaten org satışlarıda çok hareketli değil.
roland'ın açıklamasına göre nisan sonu mayıs ayı başı gibi satışı başlayacak.
tam sezon açılmasıyla eğer iyi bir cihaz olursa satışları başarılı olur.
fiyat makul batı ritm ve sesler mükemmel. türk çalışmasıda üzerinde başarılı olursa tercih edilen cihaz olacaktır.
şahsen ben bekliyorum acele etmeden.

Bülent ustam

cihazi gördüm üzerinde biraz kurcalamalar yaptim

kasa olarak bk5 ten cokcok iyi diyebilirim arti cift ekran olusu cok pratik hemen hersey bulabiliyorsun gerekse ses gerekse ritimleri
selserde cok iyi diyebilirim
net geliyordu ritimler bk5 üzerindeki ritimler orda biraz degisik ritimlerde ilave etseydiler cok iyi olurdu veyada yeni ritimer eklenseydiler

saygilarimla

roland türkiye yeni demolar bekliyoruz..

Güzel...Roland daki o mid sound ve style ler insanı hiç rahatsız etmiyor ve tatlı geliyor.. Bence çok güzel daha da iyi olabilir.. Ve Roland ın en sevdiğim yönü mikser seçmiyor.. Tak jakını devam et.. Ve ac ler ile baslar style beraber tek parça gibi yapışık hissi veriyor buda klavye nin cihaz mikser seçmesini engelliyor.. ben bunu on defa denedim.. Başarılar roland inşallah iyi şeyler çıkar

Aga ben begenmedim biraz daha canli olabilirdi korgun saundunu begenmem ama ona bile ulasamamis biraz daha canli olsun e40 taki gibi klarnete ekleyin hadi goçum bekliyoruz