• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland EA-7 için Klasik Türk Sanat Müziği ritimleri

metart34

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland E-A7
Arkadaşlar, Türk Sanat Müziği; Nim Sofyan (2/4), Semai (3/4), Sofyan (4/4), Türk Aksağı (5/4), Yürük Semai (6/8), Devr-i Hindi (7/8), Düek (8/8), Mesemmen (8/8), Aksak (9/4), Raks Aksağı (9/8), Curcuna (10/16) gibi usüllerini yazdırmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Konuya yazığınız ritimlerin çoğu Ea7 sitesinde ritim indirme bölümünde mevcut.yazdıklarınız arasından Roland Bk5TR 1.05 için yazılanlar olup EA7 BK5 modeli için yazılan tüm ritimleri okumaktadır.Roland EA7 sitesinden ritim paketlerini indirip kullanın.

İlginize çok teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

Konuya yazığınız ritimlerin çoğu Ea7 sitesinde ritim indirme bölümünde mevcut.yazdıklarınız arasından Roland Bk5TR 1.05 için yazılanlar olup EA7 BK5 modeli için yazılan tüm ritimleri okumaktadır.Roland EA7 sitesinden ritim paketlerini indirip kullanın.

Hocam, Roland Türkiye sayfasındaki ritimler gerçekten çok güzeller. Fakat ben bu çalışmayı hobi olarak evde yapıyorum. Yani bu ritimlerin orjinal klasik TSM şeklinde olması hoşuma gider. Zamanınız var mı bilmiyorum fakat uygun bir ücret karşılığında yazdırmak istiyorum.