• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland ea-7 sample gercek enstruman sesi istiyoruz..

soysalturk

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Kotuye kotu denilir Guzele guzel denilir. Roland ea-7 nin bu tarih itibariyle 1 2 ses disinda hepsi tam anlamiyla facia o kadar para verince insan dogru durust ses bekliyor. Ritm den yana sikinti yok. En azindan turkle kullanma kilavuzu olsa kendi sesimizi kendimizde yapariz. Alali 1 ay oldu uzulerej yaziyorum simdiden pismanlik basladi. Bu seti yazanlar barak disinda acaba kendilerids begendilermi gercekten cok merak ediyorum. Sample yukleme ozelligi varsa gercek enstruman calarak yukleme yapsalar daha saglikli olur. Yoksa biz kullanicilar ya orgu satacagiz birbdaha roland a donmemek uzere yada kendi enstrumanimizi kendimiz yukleyecegiz. Lutfen sesleri yapan ustadlar bir kere daha dinleyin gercekten hak vereceksiniz. Amacim bu markayi asla kotulemek degil. Yamaha dan dondum bu markaya org muthis ama ses yok.

Cevap: Roland ea-7 sample gercek enstruman sesi istiyoruz..

set dedınmı dırek akla gelen ritm intro loop vs ses dıyen bır ıkı kısı .....gerısı rıtm pesinde malesef

Yamahadan gerisi malesef hikaye...!

bu işi korg biliyor. daha org çıkmadan önce seti çıkıyor piyasaya. bi aleti almadan önce görmek denemek duymak lazım.

artik hak veriyorum denemeden asla almayacaksin bu arada roland ea-7 benim icin bitmistir.

Kotuye kotu denilir Guzele guzel denilir. Roland ea-7 nin bu tarih itibariyle 1 2 ses disinda hepsi tam anlamiyla facia o kadar para verince insan dogru durust ses bekliyor. Ritm den yana sikinti yok. En azindan turkle kullanma kilavuzu olsa kendi sesimizi kendimizde yapariz. Alali 1 ay oldu uzulerej yaziyorum simdiden pismanlik basladi. Bu seti yazanlar barak disinda acaba kendilerids begendilermi gercekten cok merak ediyorum. Sample yukleme ozelligi varsa gercek enstruman calarak yukleme yapsalar daha saglikli olur. Yoksa biz kullanicilar ya orgu satacagiz birbdaha roland a donmemek uzere yada kendi enstrumanimizi kendimiz yukleyecegiz. Lutfen sesleri yapan ustadlar bir kere daha dinleyin gercekten hak vereceksiniz. Amacim bu markayi asla kotulemek degil. Yamaha dan dondum bu markaya org muthis ama ses yok.

sample ses yükleme ve oluşturma ile ilgili kullanım detayları videoları paylaşıldı.Sample ses yapılabilen ve drum kit dizilebilen bir alette istediğiniz tüm sesleri yaratabilirsiniz..drum kit dizmek çok kolay Ea7de.ben birçok işte sorunsuz kullandım.hiç bir orgta olmayan yöresel ritimler yazılıyor.bence acele etmeyin derim.

Roland Facebook sayfasıntan alıntıdır;

Değerli E-A7 Kullanıcıları;

Forum üzerinde gördüğümüz konu ve sorular üzerine bu bilgilendirme mesajını yayınlamaktayız. Roland E-A7 klavyemiz, Türk ritim ve seslerinin kullanıcılara ücretsiz paylaşım yapılabilmesi için "Roland İçerik Mağazası" ismiyle özel mini web sitesine sahiptir. Bu site içerisinde E-A7 için özel yazılan ritimlerin haricinde, E-A7'nin geçmişte BK-5 OR model için yazılmış ritimleri de sorunsuz şekilde okuyabilme özelliği sayesinde BK-5 OR ritimleri de E-A7 sayfasına eklenmiştir. Geçmişten gelen 200 adedin üzerinde birçok tarzda ritim bulunmasıyla, ritim eksikliğinizi yenileri yazılana kadar bu ritimler ile de giderebilirsiniz. E-A7 çalışmalarımız; EMO Müzik Emrah Kaça ve Orhan Önal / Mürhen Sarmacı - MRH / Serkan Türküm -SRK / Mehmet Doğdu ve Barak Ateş ile aralıksız olarak devam etmektedir. Kendilerinden ritim çalışmaları geldikçe sizlere en hızlı şekilde ücretsiz olarak paylaşmaya devam edeceğiz.

Bilgilerinize sunar, tüm müzisyen arkadaşlarımıza çalışmalarında kolaylıklar dileriz.

Roland TR

Moderatör tarafında düzenlendi:

anlasilmayan bir konu var yada anlamak istenneyen bizim ritm deb yana derdimiz yok a 1000 de bile dunya kadar ritm vardi ses yok diyoruz ses yok roland ea-7 de prof ses yok.

hocam ses ve ciğer arıyorsanız .korg pa1x ve kronos2 .pa3x satıp 4x aldım nafile onuda satıp.10 yıl öncesine pa1x. döndüm.yeni nesil cihazlar malesef problem üstüne problem.az olsun öz olsun. cihazda ciğer olacak ciğer.kafam rahat.kesinlikle polimik konusu olmasın..bu benim tamamen kendi görüşüm.herkese saygılar

hocam ses ve ciğer arıyorsanız .korg pa1x ve kronos2 .pa3x satıp 4x aldım nafile onuda satıp.10 yıl öncesine pa1x. döndüm.yeni nesil cihazlar malesef problem üstüne problem.az olsun öz olsun. cihazda ciğer olacak ciğer.kafam rahat.kesinlikle polimik konusu olmasın..bu benim tamamen kendi görüşüm.herkese saygılar

Zamaninda 1x den sonra helecanla 2x almistim yasadigim hayal kirikligini halen hatirliyorum 1x acaip bir seydi ama tabe gun geldi Yamahaya gecince yanmistim bosa gecen senelerime :D

Konula alakasi olmadi konu sahibinden ozur diliyorum;)