• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland EA-7 ses ritim ve drum kit listesi

katip20

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND BK 5 TÜRK
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland EA-7 ses ritim ve drum kit listesi

Biraz hayal kırıklığı oldu desem yalan olmaz. Fabrikasyon sesleri galiba bk5 ile ayni. Ritimleri ha keza oyle. Yani aletle tek aşina is yapmak isterdim. Karşılaştırmak tabiki doğru değil ama audya 5 in fabrika Gitarları vsvs is götürür cinsten fakat bk5 Gitarları mevcutsa bu alette cidden üzülürüm. Sadece gitar değil. Doğu sesleri de aslında çok önemli. Uzak Doğu etnik sesleri çok basittir bk5 te. Editlenebilir taktirde güzel işler çıkabiliyor. Umarım bu alet için sıfırdan sed Bankası hazırlanmıştır.

Bende suan baktim bende bir ara bk.5 or kulanmistim bende fabrika cikisi biraz daha farkli bisey bekliyordum ama bk5 in aynisi

tek fark disardan sampel ve ritim yüklemesi olacak doru drüs bisey bulabilmek icin herhalde parali usb ler cikacak emo gibi

evet kesinlikle bk5 ten çok ayrı ve farklı olmalı eğer fabrikasyon sesi bk5 ile aynısa başarıyı zor elde eder gibi almaya niyetim var ama hayal kırıklığı olursa ozaman düşünürüm

eski roland serisi sesler ama bu alette nasıl bir tonalite ile çıkacak merak ediyorum ne yazıkkı gw8 in çok muhteşem leadleri maalesef yok gw8 in uzerındeki ses kartı kullanmışlar ise sizleri harika bir saund bekliyor bk5 in ses kartını kullanmışlar ise kocaman bir hayal kırıklığı bence

Tüm aletler kullanıcılarının uğraşı kadar karşılık verirler
effects make up tool we ses yazılımı ile çokta fena olmuyor tabiki ham sesler berbat çıkıyor

hocam tesekkurler.........yorum yapamıyorum...............................

Beyler bekleyin org uretilmis durumda ama neden turkeyeyebgelmiyor zannediyorsunuz turkiye icin ozel fabrikanritim ve sesleri hazirlaniyor ve diger ea7 modellerinden daha iyi olacak ram bakimindan