• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland em 50 or satılıktır.

• Konbuyu başlatan sinan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 4K

sinan

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
ELİMDE KULLANMAMIŞ OLDUĞUM ROLAND EM 50 OR BULUNMAKTADIR.İHTİYAC FAZLASIDIR.
TÜRK MÜZİĞİ HER TÜRLÜ PROGRAM RAHATLIKLA YAPABİLİRİSİNİZ. ZATEN ROLANDIN ÇOK İYİ CİHAZLARINDANDIR
TÜRK SESLERİ ve RİTİMLERİ OLDUKÇA YETERLİDİR.CİHAZIM ORTA TEMİZLİKTEDİR.ÇÜNKÜ YAŞI İTİBARİYLE
KULLANIMDAN KAYNAKLANAN TUŞLAR ÜZERİNDEN DEFORMASYONLAR VARDIR.BUDA KULLANIM İÇİN
ENGEL DEĞİLDİR.ÜZERİNDE YÜKLÜ OLARAK SETİDE VARDIR.İHİTYACI OLAN KAÇIRMASIN AZDA OLSA PAZARLIK PAYI VARDIR.
TAKASDA YAPILABİLİR.

İLETİŞİM 0538 384 81 51

ALET SATILMIŞTIR....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland em 50 or satılıktır.

güncelleyelim canlarım

günceldir.

günceldir dostlarım

fiyat düştü satılsın diye ihtiyacı olan kaçırmasın

400 tl sadece

hayırlı satışlar

kardeşim ketronxd9 alacaktım vazgeçtim buda güzel bir alete benziyo zaten evde can sıkıntısı için alıcam pa900 ve komple tesisatımı sattım eğer kapıda ödemeli gönderirsen ben alayım yanlız herhangi bir sorunu varmı varsada belirtirseniz iyi olur saygılar

öncelikle hayırlısı olsun üstadım yaş itibariyle bazı deformasyon olmuş tuşlar var bu tuşlar klavye tuşları değil ancak zor basan bir kaç tuşu var temizlenirse olur zaten sende açıp temizleyebilirisin ancak hiç basmayan tuşu yok bende bunu bir takas sonuçu almıştım hiç de açıp kullanamadım yani evde çalıcam dersen ideal tabi düğün programda yapabilir bana göre zamanında çok kullanılmış darbuka tonları gayet iyi temiz bunun dışında deformasyon olan tuşlar ben dtlde bir ara alayım takayım felan dedim onlarada getitriyorlamış sanırım tanesi 4 tl idi sonradan unuttuk gitti öyle zaten kullnmadığım içinde pek üzerinde durmadım fiyatıda uygun yazma sebebim orta temizlikte olması ve satılması için bu fiyata bu cihazı bulman zor bana göre yinede almak istersen numaram budur 0538 384 81 51 ararsan görüşürüz

müsait değilsiniz herhalde aramıştım 5366940304 açmadınız

Iki tarafada hayırlı olsun inşallah

Moderatör tarafında düzenlendi: