• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland exr 5

tarcin

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar merhaba roland exr 5 almayı düşünüyorum ama aleti hiç bilmiyorum
koma varmı türk ses ve ritimleri yüklenebiliyormu bu konuda yardımcı olabilirmisiniz tavsiye edermisiniz

Cevap: roland exr 5

kesinlikle 100metre uzağından bile geçme bir e40 al g600 al daha iyidir

exr-5 alma da exr-46 alsan daha iyidir. ama illa roland diyorsan ve maddi imkanın da varsa Roland gw-8

bilgi için teşekkurler

kardeşim arkadaşlara katlıyorum exr5 lere zaten 600-700 tl istiyorlar biraz daha verip bence exr46 al bende ikinci klavye olarak aldım güzel org gerçekten ....

500-600 civarı org almayı düşünüyorum ama fiyat olarak daha yukarı cıkamam sizin başka bu fiyatlarda tavsiye edeceğiniz bir alet varmı marka önemli değil

gw8 harika kullandıkca sevmeye başladım.sesler ve performan çok iyi..tabi düğün için daha hazır deyil..ev de ve stüdyoda kullanmak için iyi .sahne için çok iyi çözmen lazım.hepsinden önemli bu işin ustalarından kopma..iyiki onlar var ..bu konuda emeği geçen herkese teşekkürler...

500-600 civarı org almayı düşünüyorum ama fiyat olarak daha yukarı cıkamam sizin başka bu fiyatlarda tavsiye edeceğiniz bir alet varmı marka önemli değil

yamaha a300tr al.

Korg-i30,is40,is50b,i5s
Roland-G600-Exr46
Yamaha-A300tr

Not:Korg i30 ve Roland g600 ve Gw8 de dahili hoparlör yok.

arkadaslar mrb herkes bısey dıyor bende alıcam exr 5 neden cokmu cacık bı alet ya en azından korg pa 50 den ıyıdır :D