• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland exr46 mi korg pa55tr mi????

Cevap: Roland exr46 mi korg pa55tr mi????

almayın şu rolandı artık turkiye icin adam gibi bi klavye yapmadığı surece almayalım ben gw8 ve exr46 aldım kullandım bikere exr46 arap aleti 3-5tane turk sesi koymayla olmaz bu işler burda herkes bas bas bağiriyor yap adam gibi klavye rolanda gecelim diye roland hala araplara org yapıyor 2rutuşlede turklere satıyor olay bu.. marka fanatıklığı falan diyil olay şurda diyim roland adam gibi klavye yapsa herkes alır ama yok işte yok...

bu işler zevk meselesi. roland sevenler de var korgcular da var.... almayın bunu falaln bence yanlış tespit. bende gw-8 var ,evet Türk ses ve ritim olarak korg gibi olamaz ama ben memnunum. korglarda yamahada sample olayı var, ama zurnası kötü diye de rolandı almayın demem...

Cevap: Roland exr46 mi korg pa55tr mi????

Dostum ROLANDçı biri olarak tabiki korg pa55 derim.Senin EXR46 dediğin alet yıllar önceki e-40 oriental'in biraz makyajlanmış hali. Bir süre sonra yeni org almanın sevincini yaşayamazsın bile. Haa ama ben yeni öğreniyorum dayanıklılık ,sağlamlık önemli diyosan ke-sin-lik-le ROLAND...