• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland g-1000 hd.li 1400 tl.

• Konbuyu başlatan akor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 2K

akor

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
elektro ve klasik gitar
satılık çok temiz roland g-1000 org. Hd'li olup içersi yüzlerce ritm ve şarkı doludur. istenirse daha fazla yüklenme yapılabilir. power kablosu ve temiz kılıfı ile birlikte meraklısına satılıktır. fiyatı 1400 tl. org izmit merkezdedir.
tel:0537 961 54 15......saygılar..
fotoğraflar için aşağıdaki linki tıklayınız:

fotoğraflar cep telefonuyla çekilmiş olup tam net olmayabilir...ORG SATILMIŞTIR.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland g-1000 hd.li 1400 tl.

yanımda gelen arkadaşa almıştık .o org.kullanamadı bana bıraktı sat diye.ben yeni ritimler yükledim hd sine.çok ağır olmasa kendime düşünürdüm.malum fıtık ameliyatı olmuş 60 yaşında biri için fazla büyük ve ağır alet.saygılar.

hocam bir resim falan yokmu yada temizliği nasıl zip disketi çalışıyormu aslında roland gw8 fiyatına bence gw8 den daha iyi bir seçim

üstad resim işi için bir bilen arıyorum şu anda.alette zip driver yerinde HD var.içersine birsürü kaliteli ritim ve song style dolu.halit hocamın nevaleleri dolu içi.ben de 60 tane seçme ritim attım.daha birçok yer var hd. de.disket çok ii çalışıyor,ekran pırıl pırıl.resim ekleyince anlaşılacak zaten.geçen sene gw8 kullandım.ama tad alamadığımdan satmıştım.meraklısı için ii bir alet.g-600 kullanıyorum.siteden bir arkadaş olursa biraz daha güzellik yaparım.işi görülsün yeter.birsürü ses ve ritim arşivi de yanında verebilirim.saygılar....

resimler ilgili linke biraz önce yüklendi.onaylandıktan sonra yayıma girer.yarın dan itibaren izlenebilir herhalde..

resimler eklenmiştir.arkadaşlar....

alet takasa açıktır.korg pa 55,60,500 ile ketron 16mb x9 plus,yamaha or700 ile takas olur.saygılar...

hocam g 1000 de kaçlık ses kartı var acaba..yerli ritim kaçtane var userde..

alet satılalı çok oldu.200 e yakın yerli ritim bi o kadarda seçme yabancı ritim vardı.ama kaçlık hd olduğunu bilemedim.aldıktan 1 ay sonra sattım zaten.ama bu org tan alacaksan hd li almanı önermem.zipi sağlam olanını tercih et.bu aletlere yeni nesil hd ler uymuyor.çok eski model bi bilgisayarın hd si oluyor.onu da bulman zor.bir de bu zaman roland orglarındaki sviç hastalığı devam ediyor bu org da.bazen basmaz,maşası kırılır tuş alete gömülür vs vs.ben roland hastası olarak ilerde gene roland alabilirim ama eski modelleri asla düşünmüyorum artık.gw8 bu sorunu gidermiş vaziyette ama mübarekler oyuncak gibi org yaptılar bu seferde.