• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland G-600 mü Korg is50 mi

hazargozlum

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar iyi günler 2. el org alıcam. roland g-600 ve korg is 50 veya ix 300 buldum.evde kullanıcam kayıtlar için sizce hangisi uygundur?

Cevap: Roland G-600 mü Korg is50 mi

Korg is 50b is40 tarzi aletlerin saundu çok serttir
2 org ta ev kullanimi için uygun roland g600 ün gerçekçi bir saundu var türk sanat müziği vb için uygun korg is50b tarzi aletlerde kanun ve yayli tarzi bu tür gerçekçi sesler yok şahsen g600 ben kullaniyorum ve memnunum tabiki karar senin....

Kardeş selamlar.İs50 bendede var,Roland G800 ve G600'de kullanmıştım bi zamanlar.Ama şahsi düşüncem,Rolandın sesleri Korga göre hafif iyi olsada kullanım ve rahatlık bakımından İs50 Yi tek geçerim.Yerinde olsam İs50 yi seçerim.Selametle...

Roland g 600 öneririm. Temiz bulursan memnun kalırsın. Sesleri çok iyidir.

arkadaşlar iyi günler 2. el org alıcam. roland g-600 ve korg is 50 veya ix 300 buldum.evde kullanıcam kayıtlar için sizce hangisi uygundur?

"hazargozlum" arkadaşım merhaba...

Ben yıllarca KORG İS50B kullandım.Bu cihazla her türlü müzik yapılabilir.Bir ev kullanıcısı için oldukça yeterli bir cihazdır.Kullanımı da çok kolaydır.

Şunu da ekliyeyim : ev kullanıcılarının hoparlörlü cihazları tercih etmeleri daha mantıklı olacaktır...

İyi günler dilerim...

Bu orgları aldığında her zaman elinin altında disket okuyuculu bir pc ve disket bulundurmak zorundasın elinde böle bi pc yoksa bence usb girişli org almalısın exr46 olabilir.

gönül daha iyisini almak istiyor ama bütçe meselesi.acaba altyapı olarak hangisi daha iyi

gönül daha iyisini almak istiyor ama bütçe meselesi.acaba altyapı olarak hangisi daha iyi

Merhaba...

Şu cihazlardan birini tercih etmeni tavsiye ederim...

ROLAND EXR46, YAMAHA A1000TR, KORG İS40/50...

Benim ,bu üç cihaz içinden size tavsiyem KORG olacaktır.Piyasa fiyatı da uygun bir düzeydedir.Ritimleri oldukça iyidir;hatta bana sert geliyor.Batı sesleri de çok iyidir ; ancak türk enstrumanları aynı düzeyde iyi değil.

Özetle, hangi müziği yaparsanız yapın "KORG İS" serisi bir cihaz işinizi çok rahat görecektir.

İyi günler dilerim...

üzgünüm ama türk sanat müziği ve halk müziği söz konusu olunca i ve is serisi çok yetersiz kalıyor. düğün işleri için çok iyi ve canlı korgun bu eski serileri ama iş gerçekçi müzik yapmaya gelince seviyenin çok altında kalıyorlar..

is40 düşünürsen elimde var stıyorum yardımcı olurum gerekli bilgi aşağıda ki linkte mevcut

hayırlı akşamlar