• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland g600 g800 ritimler sesler.

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 39
  • Görülen : 40K
Cevap: roland g600 g800 ritimler sesler.

Sayın arkadaşlarım emeğinize gerçekten tşklr..Ama şu var ki tüm sesler transpozeli veya komalı... Nedense düzgün ve güzel seslerden oluşan bir grup yakalayamadım. Transpoze KULLANMADAN yapılan bir set yokmu acaba..Komasız ve traspozesiz bir grup sonra da hersesin komalı hali..Özellikle transpozesiz varsa ltfen yüklermisiniz..EMEĞİNİZE ŞİMDİDEN TŞKLER..

selam arkadaslar ben baglama caliyorum yeni g600 aldim, bir cok ses denedim setler buldum ama aradigim baglama,ney,ud,kanun, zurna sesini bir turlu bulamadim yardimci olursaniz sevirnirim.

saygilar

son olarak yayımladığım g-600 nevaleleri içersinde bu ve gelmiş geçmiş tüm binlerce ritim arasından tek tek dinleyerek(proğramla)hazırladığım arşivde herşey mevcut.ayrıca ses setini de gene en iilerini seçmek için g-600 eskittim dinle-seç mantığıyla.bence hiç uğraşmadan onu indirin.ilginçtir g-600 ritim set diye inliyordu millet mb yüksek olunca tıs yok.arkadaşlar içersinde yok yok.boşuna başka yerlerde arayıp boş yere vakit harcamayın.sesler ise ne yazıkki komalı.onu da alet üzerinden ayarlayın.ben bilmiyorum.

tesekkurler canım...............

BABAVELİ user seti komasız olması lazım.....

hepinize emeginizden dolayı cok tesekkur ederım paylaşımınız için cok saolun

bu setlerin hepsi tek tek incelenerek(ses-ritim)sitemize gönderdiğim 480 mb.lık arşiv içersinde elit olanları konmuştur.bu setlerde emeği olan tüm üstadlara burdan teşekkürler....
.....

ritimlerim direk bilgisayara mı yükluyoruz yoksa dırek dıskete mı g600 dısketıne mı yardımcı olun rıtım ındıremıyorum

arkadaşlar lütfen yardım edin.sorularımın cevabını alamıyorum.sitdeki nerdeyse tüm ritimleri setleri indirdim.diskete 20 tane felan set atıyorum bunların sadece 2 tanesi yükleniyor geri kalan çoğu hata veriyor disk error.sebeb ne dosya mı bozuk.yanlışlık nerede?tam istediğim set yok yüklenenlerden.elektronik bağlama,strings ama arabesk için ideal olanından.ney.bağlama.felan....tavsiye edeceğinzi set var mı?

Değerli paylaşımlar için çok teşekkür ediyorum, ellerinize, emeklerinize sağlık..