• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland g600 g800 ritimler sesler.

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 39
  • Görülen : 40K
Cevap: roland g600 g800 ritimler sesler.

seçkin g set içlerinde en düzenli ve dolgun olanı tavsiye ederim.

arkadaşlar ,g600 tarih oldu ama.ben hala kullanıyorum.mustafa küçük türkülerinin (cıngıllı)ritmi varsa elinizde,ayrıca giresun karşılaması....lütfen paylaşırmısınız.tşk.
adnanturk@gmail.com adresine de atsanız olur.

Teşekkürler.

teşekkür ederim kardeş paylaşim icin

tekrar bi g600 mü alsak acaba o bile düğünlere çok:)nevale nasıl olsa bool.

Emeginize elinize saglik.

teşekkürler

piy_nist kardeşim facen varsa beni eklermisin ERDİNÇ HÜSEYİN face adım bende roland g 600 aldım fakat biraz sıkıntı yaşıyorum bu orgla saygılarla

slm arkadaslar ben siteye yeni uye oldum
bir sorum olacak ben roland g800 gotek flpoy usb surucu taktim fakat ritimler iusb e bir turlu indirip acamadim yardimci olabilirseniz sevinirim

A.S sayın tuncay bey hayırlı olsun direk atamazsınız bu usb nin bir proğramı var format atılacak ama pc de değil usb emilatörün kendi proğramı var bunu versiyonunu bilip pc ye kurulacak sonra usb yi pc ye takılacak sonra orda format atılacak pro içinde ve 0 ila 99 şeklinde bölümler açılacak ve flopy dosyalar yani sanal disket okuyucu görünüyor bir nevi clavyeyi kandırmak mantık bu flopy usb olarak görüyor örnek 1 re bastınız bölüm açıldı.rtim ses farketmez sağ muse kopyala ve bölüme at proğram üstünde sağ mause save de ve rtimler içine kopyalanıcak birde bölümde atığınız yerde ritim%99 66 54 vs olur görürsünüz sanırım g600 le aynı değil bu prolar uyum farkı olabilir elimde yok olsa paylaşırdım