• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland g800 ritm yükleme

aycet058

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
davul
arkadaşlar g800 ritm yüklemeyi adım adım yazabilecek bir arkadaş varsa ve yardımcı olabirse sevinirim

Cevap: roland g800 ritm yükleme

arkadaşlar g800 ritm yüklemeyi adım adım yazabilecek bir arkadaş varsa ve yardımcı olabirse sevinirim

Arkadaşım, 1. şık, sitemizin ''Roland'' veya ''Serbest konular'' bölümünde, (Roland g 800 Türkçe kullanma kılavuzu) konusu mevcuttur. (Maallesef, bu siteye adapte etmeyi beceremediğimden . Başlara çok rica etmeme rağmen) başka bir siteye kanalize edilmektesiniz O nu bulduktan sonra indir. Ondan sonra değil ritim yükleme, aklına ne gelirse her şeyi yapabilirsin. Kolay gelsin, güle güle kullan. 2. şık, şayet bulamazsan veya yapamazsan, mail adresini bana istersen özelden bildirirsin veya mail' ime atarsan Roland G 800 Türkçe kitabını PDF olarak atarım. (İllaki PDF programı yüklü olması lazım PC' inde.) Nasıl kolayına gelirse. Hiç bir menfaat beklemeden ve zarar görmeden paylaşmaktır tek derdim. 3. şık ana sayfada ''Roland G600 ritim yükleme - lütfen yardım edin'' konusuna yanıt veren AKOR hocamın tavsiyelerine uy derim. Aynısıdır. Ha, G600 de yükleyeceğin ritimler sabit kalıp, G800 de kalıcı değildir, ama hep devamlı yüklemen gerekir. Aslında iyi düşünürsen 8 adet ritme sabit kalmayıp, ses ve ritimler çalarken bile istediğiniz ritmi yükleyebiliyorsunuz. Bence bu bir artıdır. Yani çalarken binlerce ritme aynı anda ulaşabiliyorsunuz. Yinede daha bilinçli olmanız açısından 173 sayfalık kitapta aradığınız her şey mevcuttur. Hoşça kal derim. Yinede olmazsa adım adım, harfi harfiyen anlatırım hiç kuşkun olmasın. Diğer arkadaşlar da PDF dosyası isterlerse mail adresim; unalcimenci@hotmail.com. 'dur, bilesiniz. Not: Keyfi müzikten şutlandım. Sebebide kültüreldir. Bana inanmayan benle hiç işi olmasın. Bunu burda alenen paylaşmaktayım. Kalınız sağlıcakla derim.

Moderatör tarafında düzenlendi: