• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW 8 Bütün Ritimler 704 Adet

Cevap: Roland GW 8 Bütün Ritimler 704 Adet

elıne saglık tesekkurler.

güzel paylaşımdı ben de şimdi indirdim...
İlerde GW8 de düşünüyorum...
işe yarayacaktır bulunsun köşede...

açamadım hiçbırını

Bilgisayarınızda Winrar yüklü değilse açamazsınız. Dosya klasör içinde sıkıştırılmış şekilde verilmiştir. Winrarı indirip kurunuz. Daha sonra indirdiğiniz ritim dosyalarının üzerine tıklayınız. Winrar dosyayı otomatik olarak açacaktır. Açılan dosyanın içindeki klasörü sürükleyip masaüstüne kaydırın. Bütün ritimler o klasörün içindedir. Açtığınızda göreceksiniz.

iyi çalışmalar dilerim.

gw8 in sadece ritimleri kötü emeğe saygım var herkes karınca kaderince çalıştı ama roland türkiye daha ciddi ritimler yapabilirdi.bk5 or la ilgili olarakta aynı ciddiyetsizlik sergilenecek diye kaygılıyım.ürünü satana kadar sattıktan sonra iş tamam.gw8 çıkalı kaç zaman oldu ki bk5 or hemen pabucunu dama attı.bu saatten sonra kimse gw8 le ilgili kılını kıpırdatmaz.

Cevap: Re: Roland GW 8 Bütün Ritimler 704 Adet

gw8 in sadece ritimleri kötü emeğe saygım var herkes karınca kaderince çalıştı ama roland türkiye daha ciddi ritimler yapabilirdi.bk5 or la ilgili olarakta aynı ciddiyetsizlik sergilenecek diye kaygılıyım.ürünü satana kadar sattıktan sonra iş tamam.gw8 çıkalı kaç zaman oldu ki bk5 or hemen pabucunu dama attı.bu saatten sonra kimse gw8 le ilgili kılını kıpırdatmaz.

gw 8 düğün ortamına hitap etmediği için üzerinde pek çalışılmadı bu cihazın yada ritmlerin kötü olduğundan değil, müziği ticari değilde tamamen sanat olarak yapanlar çok az

çok doğru bir tespit.

flyalone kardeşime teşekkürler fakat arkadaşlar usb flash belleğe 100 adet ritm atıyorum seslerle birlikte.sesleri alıyor style almıyor hata veriyor.yardım rica ediyorum..

flyalone kardeşime teşekkürler fakat arkadaşlar usb flash belleğe 100 adet ritm atıyorum seslerle birlikte.sesleri alıyor style almıyor hata veriyor.yardım rica ediyorum..

Sayın Müzikadamı

USB ye attığınız ritimleri bir daha gözden geçirin. Ritimlerin isimlerinde Ç Ş Ü Ö Ğ İ harfleri varsa düzeltin. Türkçe karakter olan ritimleri kabul etmiyor. Büyük olasıkıla sorun burdan kaynaklanıyor. Daha önce de defalarca yaşandı bu durum..

iyi forumlar.

Teşekkür ederim öyle bakmamıştım .çok sağol.

Paylaşım için teşekkür ederim.