• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW 8 Bütün Ritimler 704 Adet

Cevap: Roland GW 8 Bütün Ritimler 704 Adet

Teşekkürler emeklerine sağlık ....

Saygıdeğer kardeşim Ben Erkut DUMAN Yani edumank size çok ama çok teşekkür ederim sağladığınız imkanlardan dolayı gerçekten en derin sevgi ve saygılarımı sunarım. Ben kısa bir süre önce gw8 kullanıyordum ama bir arkadaşıma sattım ritim kousunda çok sıkıntılıydık siz beni biraz rahatlattınız çünkü benim yazmaya fırsatım olmuyordu. Nedenmi ben Ağır silah fabrikasında çalışmaktayım vatanımızın savunması için yeni projelerde üretimler ve ağır silahlar yapmaktayız. Bu yüzden hiç fırsatım olmadı. Ben Burdan Özellikle size ve diğer müzisyen arkadaşlarıma saygılarımı sunuyorum size ve diğer arkadaşlara iyi çalışmalar diliyorum. Bu arada ben yeni olarak korg pa 500 tr aldım mümkün olursa eğer set bulma konusunda bana yardımcı olursanız ayrıca hepinize minnettar kılırım. TEŞEKKÜRLER...

sağol dost

Paylaşım için teşekkürler..

Kolay gelsin arkadaşlar. Cihazı yeni aldım. Burdaki yaklasık 700 adet ritim sığar mı bu cihaza

Hayırlı olsun,bu modellere çok nankörlük yapılsada kullanmasını bilen için iyi bir alet almışsın..

Ritim olarak sadece 100 adet alır..Yani bende Prelude var GW8 in hoparlörlü olanı,bende 100 adet alıyor,birde o ritimlerde çok eleyeceksin zaten,kendi 700 ama işe yarar 20 tane zor çıkar..Yükleme yaparken write error yazıp çıkarsa cihazı aç kapa düzelir..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Teşekkürler :)

emek veren tüm müzisyen abi ve arkadaşlarıma teşekkür ederim

arkadaşlar ben yükleyemedim

Merhaba Roland GW8 ritim ve tını, ben gw8 program ve tını var roland, bu forumun tüm bana yardımcı sorunlar program dosyaları değil olmayabilir anormal ritim okuma var indirilen herkes bana e-posta gönderebilirsiniz: ababekri@outlook.com