• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland gw 8 için elele verelim arkadaşlar

rumelitaverna

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 600 QT
Konu kapandı

Konu kapandı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland gw 8 için elele verelim arkadaşlar

haklısın kardeş roland gw8 i unuttular yaa satar ken satıyolar sonra güncelleme yok

aynı görüşlere katılıyorum zuhal müzik bizlere ayıp etti mutlaka versiyon 3 ve teneke tıngırdamayan ritimler gerekiyor

Arkadaşlar bende size katılıyorum bize cihazları satana kadar bu yol arkadaşlığı devam etti gw8 övey evlat konumuna girdi yazık valla.

doğrusu trakya müziğin sitesine dahi artık giresim gelmiyor.her seferinde bakınıyom gw8 le ilgili bir şeyler görememekten çok sıkıldım ne yalan söyleyim.Önce her gün bakınıyordum artık belki haftada bir içimden dahi gelmiyor.

Kesinlile arkadaşlar. Bu işi ticari olarak yapan arkadaşlarda çıkabilir emeğinin karşılığını da alaiblir. Ama piyasadaki ritmleri toplayıp ben set yaptım diye başkalarının emeğinden geçinenlere pabuç bırakmadan. Ömer arkadaşın ritmleri hemen her gw8 de Omarx şeklidne kayıtlı . Bu da büyük bir etikettir.

Cİhazın öyle büyük özellikleri varken e70 ritmleri gibi ritmler çalıyoruz hala.

Daha önce de belirttim, Bu arada sadece türk ritmleri değil,slow, rock, türkü gibi gitar tonlarının olduğu ritmler de çok büyük ihtiyaç.

Sağlam 2/4, 4/4, 9/8 bulunca milet zaten daha farklısını aramıyor. Biraz olmayanları geliştirmemiz lazım..

Emeği geçen herkese teşekkürler....

roland bk-5 çıktıktan sonra gw-8 için daha fazla yenilik olmayacağını düşünüyorum.

Ben roland gw 8 orgumu satıyorum arkadaşlar.temmuz 2012 faturalı,kutulu1350 tl.

arkadaşlar yeni gelin bk5 şuanda baştacı artık gw8 için yorumda yapmıyacam papucu dama atıldı zaten istediğimiz kadar zuhal müziğe burdan mesaj gönderelim onlar bk5 stoklarını eritmeklen meşguller berak etme bk5 birgün seninde papucun dama atılır bu hep böyle oluyor.

Ben roland GW8 SATMAYA KARAR VERDİM YAMAHA OR 700 V2 YADA A 2000 ALACAĞIM.YEMİŞİM ROLAND GW 8'İN USB DEN ŞARKI ÇAMASINI FALAN FİLAN HİKAYE BU ALET YARIN ÖBÜRGÜN BK 5 OR DE AYNI KONUMDA KALACAK.MİLLET MARSTA TR ORG ÜRETİYO ROLAND İSE HER ZAMANKİ GİBİ UZAY BOŞLUĞUNDA BOŞA DÖNÜYOR....