• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland-Gw-8 Setim.

bariton21

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland Gw-8 V2
Arkadaşlar içerisinde ritimler ve kendime göre editlediğim sesler mevcuttur.Güle güle kullanın.

Ekli dosyalar

• ROLAND.rar
    718 KB · Görülen: 414
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland-Gw-8 Setim.

teşekkürler.

teşekkür ederim arkadaşım sağol

Teşekkürler bariton

heeyyy heyy ne oluyo burda benim setim min üstüne yatanlar var lütfen inanmayın setin sahibi benim şuan ritimlere bakacam eğer ediylenik değilse admin sana bildirecem ben bakıyorum şuan benim set içeriğimin aynısı eğer ritim editlenmiş ise bişey demicem şuan bakıyorum bekleyin...

ya yalan benim setin üstüne konmuş bu yaa haksızlık arkadaşlar inan mayın edit falanda değil baktım aynı yalncı bu orjinalı bende setin içeriği kandırıyor editledim diye eğer bu kişiye inanıyorsanız gw8 i bırakacam ve burda paylaşım yapmıyacam admine sesleniyorum konuyu kapatın birde benim yazdığımı yazmış gw8 setim diye valla çok ayıp ve bu kadar kişiyi editledim diye kandırıyon yazık sana...

heeyyy heyy ne oluyo burda benim setim min üstüne yatanlar var lütfen inanmayın setin sahibi benim şuan ritimlere bakacam eğer ediylenik değilse admin sana bildirecem ben bakıyorum şuan benim set içeriğimin aynısı eğer ritim editlenmiş ise bişey demicem şuan bakıyorum bekleyin...

Orada duracaksın arkadaşım setin orjinali mürhen hocamıza aittir.

Padler,elektro gitarlar ve bir çok bağlamanın efectlerini değiştirdim.Bunun adınada düzenleme (edit) denir.Yani setin orjinali Mürhen Beye aittir.içindeki padler stringlerde bana aittir.Bizde yalan yok yaptığım demolarda ortada...Buyur setin orjinal linkini verdim.

Setin orjinali buradadır.BUrada ki emekte Mürhen Beye aittir.

Moderatör tarafında düzenlendi: