• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland-Gw-8 Setim.

Cevap: Roland-Gw-8 Setim.

kardeşim sen edit diyon gir bak güncellediğim setim den aldığın ritimler var sesler de kendi leadlarım var bu nasıl iş yapacağın işi doğru yap ses editliyorsan ritimleri paylaşma ses swd olarak ekle sound yaz paylaş setim diyon birde sana laf ım yok işin ras gelsin

kardeşim sen edit diyon gir bak güncellediğim setim den aldığın ritimler var sesler de kendi leadlarım var bu nasıl iş yapacağın işi doğru yap ses editliyorsan ritimleri paylaşma ses swd olarak ekle sound yaz paylaş setim diyon birde sana laf ım yok işin ras gelsin

Bak arkadaşım sağolasın ritimleride flyalone arkadaşımızdan indirdim.Yalan olsa derim haklısın.Ben yalan konuşmam Flyalone 704 ritim paylaşmıştı.Setide mürhen hocamdan indirdim.Setin orjinalinide paylaştım buyur sen ve tüm gw8 ciler indirip kontrol edebilir.Mürhen hocam ücretsiz paylaşmış değişimler ve edit yapabilirsin.Ama ücretli telif hakkı olan şeyleri elliyemessin.

Setin orjinali ve ritimler

Flyalone

Mürhen Hocam

Ben yine sana saygılar derim.Bana birşey diyecekse Mürhen hocam laf etmeli.Onun seti çünkü...

Buyrum tüm gw-8 kulanıcıları deniyebilir.

bak yine anlamadın beni ben diyorum tamam edit olsa ortada ritimlerde dedğin doğru ama baktım benim edtledğim ritmlerden seçme ve hemen hemen hepsi benim paylaştığım ritm leri vermişsin ve ses üzerinde pad vs vs atmışsın ama sesleri sade paylaşıp ta desen ses seti diye karışmıyacaktım ama benim paylaştığım ritimleri paylaşmış ve ses edit yapmışsın sonra setim dedmişsin bu olaya karşıyım tamam bizde dedim ya mürhen abi mustafa abi sinnan vs abilerden aldık ritimleri ama bir şey yapıp ta paylaşıyoruz ses ses üzerinde edit yaptıysan eline sağlık ama ritimleri paylaşıpta setim demen haksızlık benden bukadar daha da yazmıcam anlamıyorsun saygılar...

Teşekkür ederim emek için, bk-5 te çalışır mı acaba ?

bak yine anlamadın beni ben diyorum tamam edit olsa ortada ritimlerde dedğin doğru ama baktım benim edtledğim ritmlerden seçme ve hemen hemen hepsi benim paylaştığım ritm leri vermişsin ve ses üzerinde pad vs vs atmışsın ama sesleri sade paylaşıp ta desen ses seti diye karışmıyacaktım ama benim paylaştığım ritimleri paylaşmış ve ses edit yapmışsın sonra setim dedmişsin bu olaya karşıyım tamam bizde dedim ya mürhen abi mustafa abi sinnan vs abilerden aldık ritimleri ama bir şey yapıp ta paylaşıyoruz ses ses üzerinde edit yaptıysan eline sağlık ama ritimleri paylaşıpta setim demen haksızlık benden bukadar daha da yazmıcam anlamıyorsun saygılar...

Kardeşim ritimleri sen yazsaydın baba derdim paylaşım yapacağım var mı bir ücret ödeyelim mi diye?Ama bu ritimlerin çoğu aynı ömer beyin seti her yerde var bir çok ritimde her yerde var seni anlıyorum.Ritimleri sen yazmadığın için söylüyorum.Örnek ahmetin velinin orgundada aynı isimde ritim olacaktır.Şuanda bu ritimleri bk-5 lerde kulananlarda var.Ritimi %100 yazanlar sanada banada başkasınada laf edebilir.Ama bu ritimleri ne sen ne de ben yazdık yalan mı?

Sayın bydjmehdi

Gerçekten saçma sapan bir tartışma içindesiniz. Arkadaşlar set demek sadece kendi yazdığın ses ve ritimleri paylaşmak demek değildir. Bariton arkadaşımız benden ve mürhen arkadaşımızın paylaştığı ritim ve seslerden kendine göre düzenlemeler yapmış. İçinde sizin de yazdığınız ritimler olabilir. Editlediğiniz sesler olabilir. Kendisine göre bir sıraya koymuş düzenlemiş ve kendi seti haline getirmiş. Bunu anlamicak ne var şimdi ? Herkesin yaptığı birşey... Herkes kendi kullancağı sesleri ve ritimleri yükleyip kendi setini oluşturmuyor mu ?? Kendisine göre isimlendirmiyor mu yeni baştan sesleri ya da ritimleri.... Kimse bişey diyor mu ? İster sen editle ister başkası editlesin. Bariton arkadaşımız dememiş ki ben yazdım sesleri ve ritimleri diye. Arkadaşımız editledim kendime göre demiş. Sıraya koydum düzenledim vs vs vs ...

Zamanında Ömer_X bir ton ritim paylaştı. Bende kendime göre düzenledim. İşime yarayacakları ayırdım , seslerin effectlerini , gerekirse isimlerini değiştirdim. Kendi setimi oluşturdum. Kadirbey arkadaşımızdan ses konusunda yardım istedim. Parametreleri istedim zamanında mesaj yoluyla. Sağolsun herzaman yardımcı oldu. Parametrelerini verdiği seslere onun ismini yazmadım. Yazmak zorunda mıyım ya da... Kendi istediğim ritimleri kendi istediğim seslerle bütünleştirdim.

Bariton arkadaşımızda aynı bu şekilde benim verdiğim 704 ritimin içinden kendisi için uygun olanları seçmiş. Mürhen arkadaşımızın paylaştığı seslerden ya da sizin paylaştığınız seslerden kendisine göre sıra ve edit yapmış. KENDİ SETİNİ oluşturmuş.

Olay bundan ibaret. Tartışmaya lütfen bir son verin artık. Özellikle bydjmehdi kesinlikle haksızsınız arkadaşım. Olayı tamamen başka yöne çekip tartışma yaratıyorsunuz. Bu benim düşüncem. Bariton arkadaşımızın yaptığı olayı size açıkladım. Bunu bende yaptım zamanında. Herkes de yapar. Kimse ritim ve sesler üzerinde edit ve kendi zevkine göre düzenleme konusunda hak idda edemez. Herkesin zevki başka....

iyi forumlar.

En sonlardaki vahdeler çok güzel. hep karıştıra karıştıra bende güzel bir set yapmaya çalışıyorum. Yalnız adam gibi bir harmandalı ritmi daha bulamadım arkadaşlar.

Birde ritm geçişlerinde hep ses farkları oluyor onun çözümü varmı sizce

çok teşekkürler..

teşekkürler