• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW-8 USB Sorunu

Cevap: Roland GW-8 USB Sorunu

Ben Toshiba 8 Gb kullanıyorum sorunsuz çalışıyor.

aslında roland gw-8 usb bellek konusunda çok seçici.demek ki myolive 8gb bellek kullanabiliyormuş.

Toshiba 8 Gb 2.0 ve Aidata 8 Gb 3.0 iki Usb bellektede sorunsuz çalışıyor ama ritimleri veya sesleri Usb ye kaydetmeyi denemedim.Kaydetme konusunda sıkıntı yaşatırmı bilemiyorum.

Antalyadan bir arkadaşımız 4 Gb lık usbsini gönderdi. Ona 2 gb lik gönderdim.Sorunu haloldu.

Arkadaşlar tekrar merhaba;

Bugün 2 GB'lık flash disk elime geçti (piyasada bulamayınca internetten aldım artık) sorunsuz çalışıyor. Artık sorun boyutunda mıydı bilmiyorum ama 2 GB'lık Sandisk'in sorunsuz çalıştığını söyleyebilirim. Değerli cevaplarınız için teşekkürler. :)

o 2 GB Boyutlu flaş belleği sadece Roland GW-8 için kullan.Bilgisayardan çıkartırken de güvenle çıkar, orgdan çıkarırken de orgu kapattıktan sonra çıkar ki flaş bellek zarar görmesin.

merhabalar arkadaslar yenı prelude aldımusb formatluıyorum ok daha once bk5 de kullandım
4 klasore netten ındırdıgım stl dosyalarını kesınlıkle okumuyor EMTY dıyor nedendır acaba syg

mustafa abı mrb 2 gb 4 luk de denedım usb yı fat 32 de yaptım
valla bk5 de hıc sorun yotu
yabancı stl dosyaları var bu sıtede sarkılar fln
nereye yuksedıysem olmadı 3 usb ıle de denedım 2-4-16 gb lık
ne yapmam lazım syg

Aletin versiyonuna bakın. Sanki ilk versiyonlarda usbden ritim atmak zor oluyordu. BK5 şi bilmiyorum ama GW8 usb den direkt ritim okumaz. Yüz adet ritmi hafızaya yükleyeceksin