• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW-8 ve PRELUDE de Muhteşem Kampanya Sizleri Bekliyor !!!

Bu kampanyayı cazip buluyor musunuz?

• Evet

Oy: 9 50.0%
  • Hayır

Oy: 9 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .
Cevap: Roland GW-8 ve PRELUDE de Muhteşem Kampanya Sizleri Bekliyor !!!

kampanyalardan faydalanmak lazım.
GW -8 alacak olanlara hayırlı olsun

ya bu prelude ile gw8 arasındaki tek fark hoparlör olmasımı diğer her özelliği aynımı ? yoksa başka fark varmı ? artı prelude ye mikrofon takılıyormu ve içindeki ritim ve sesler nasıl ? misal zurna varmı kaç adet ritim var bir düğün yapabilecek kapasitedemi ? biraz bilgilenirsem belki düşünebilirim rolandı

deha arkadas,ben yaklasik 2 ay once aldim,dogrudur uzerinde hoparlor var yani ev calismasi icin cok ideal menu gw-8 le ayni sadece bir kac farkli ozelligi var,arap kitleri var en guzel ozelliklegi komalar hazir yapilmis yani bir tusla istedigin komayi getiriyor ornek mi uzeri istiyorsan hazir re uzeri istiyorsan hazir yani hic ugrasmiyosun,uzerinde turk ve arap ritimleri fabrika cikisi var ama az miktarda,seslere gelince butun turk sesleri orjinalinde var zurnada dahil hatta 5 farkli boyutta,ud-klarnet-ney-bagalama vs.hepsi var,istedigin gibi isliyorsun her turlu ritim ve ses yazma editleme vs.gw-8 den farki mb si biraz fazla yani 150 kadar introlu ritim atabilirsin,tasimasi kolay boyutlari kucuk fiyatida gayet makul.dugunde yaparsin dernekte....demolari izle sesleri ve ritimlerini dinliyebilirsin....saygilar

guzel kampanya bol satislar.

Bize niye pahalı sattılar ki, iki üç ayda neredeyse 600 lira düştü. Bu konuda hiç şansım yoktur zaten.

Siparişi verdim gitti. Gw-8 yolda. Teşekkürler...