• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW 8 version 3 ???

FLYALONE

**VİP**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND GW - 8
Bu ilanın başlığı ne alaka arkadaşlar ? GW 8 in Version 3 ü çıktı da biz mi bilmiyoruz ? Ya da ben mi kaçırdım ??

Cevap: Roland GW 8 version 3 ???

Sahibinden veya başka bir comdan bazı internet satıcıları acaip şekilde saçmaladıkları uzun zamandır dikkatimi çekmiştir.
1-- İkinci el mallarda sıfırından daha pahalı sattıkları gibi.
2-- Yalan veya oto galerileri gibi apartılı yalan bilgilerle veya yanıltıcı bilgilerle ürününü değere bindirmesi
3-- Bozuk eşyalarını birilerine gagalaması

İnternet üzerinden satışlarda bunun gibi site satışçılarının yüzde 70 i sahtekar, çakal, aşırı uyanık, parsatan varisi yaratıklar.

Adam ilan vermiş:
bilmem ne cihazımı satıyorum, aslında satılmasa iyi olur, hatta satmayacağım, ürün temizdir, satılmasına ihtiyacım yok. fiyatı ........dir. (sıfırından daha pahalı).
Sorunca da , böyle çazip oluyormuş, mutlaka bir keriz bulurum diye..

Sonuçta v3 yok şimdilik.

Versiyon 3 yok yalnış yazmış büyük ihtimal.

:)) kendisi yazdı herhalde versiyonu :))

böyle bir version söz konusu bile olamaz.....

merak ediyorum V3 nasl olacak!

Değerli Roland Kullanıcıları;
Forum üzerinde dolaşan GW-8 Ver.3 konusu tamamiyle asılsızdır.Bu konuda Roland'ın herhangi bir çalışması resmi olarak açıklanmadığından dolayı, bizden bir açıklama olmadığı sürece bu tür konulara lütfen inanmayınız.Bilgilerinize sunar, tüm arakadaşlara iyi çalışmalar dileriz.

Zuhal Dış Tic.A.Ş

Değerli Roland Kullanıcıları;
Forum üzerinde dolaşan GW-8 Ver.3 konusu tamamiyle asılsızdır.Bu konuda Roland'ın herhangi bir çalışması resmi olarak açıklanmadığından dolayı, bizden bir açıklama olmadığı sürece bu tür konulara lütfen inanmayınız.Bilgilerinize sunar, tüm arakadaşlara iyi çalışmalar dileriz.

Zuhal Dış Tic.A.Ş

daha da açıklamazlar zaten bu gidişte.ben v3 çıkacak diye aldım bu aleti hiç de umduğum gibi çıkmadı.belki v3 te user drum kit olayı olur diye aldım hayal kırıklığına uğradım.bu saatten sonra da çıkarmazlar...roland bizi düşünmüyo...uzun lafın kısası bu.müşteri memnuniyeti yok.hizmet yok.yardım yok...bi daha roland mı?.. :confused: düşünmek lazım...

daha da açıklamazlar zaten bu gidişte.ben v3 çıkacak diye aldım bu aleti hiç de umduğum gibi çıkmadı.belki v3 te user drum kit olayı olur diye aldım hayal kırıklığına uğradım.bu saatten sonra da çıkarmazlar...roland bizi düşünmüyo...uzun lafın kısası bu.müşteri memnuniyeti yok.hizmet yok.yardım yok...bi daha roland mı?.. :confused: düşünmek lazım...

ümidini kesme hocam mail atın bir şeyler yapın hakkınızı arayın isteklerinizi belirtin ha yine olmuyorsa roland yine mail atın diyinki ne beni üz nede sen mal satarak kendini üz. :)

ümidini kesme hocam mail atın bir şeyler yapın hakkınızı arayın isteklerinizi belirtin ha yine olmuyorsa roland yine mail atın diyinki ne beni üz nede sen mal satarak kendini üz. :)

aynen wallaa..amaaaan ne uğrasşcam maille falan alırım or700v2 plus oldu bitti..roland gw8 v3 çıkana kadar kaç tane yeni alet çıkar :)