• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland gw8 set hakkında

piyanist477

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa3x

buyrun demolar...

seti yükledim indirebilirsiniz...

Ekli dosyalar

• ROLAND.zip
    635.5 KB · Görülen: 231
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: roland gw8 set hakkında

İlk yorum yazan ben olayım.Calısmalarında basarılar ve kolaylıklar.Gw-8 de yazılmıs ses demoları yuklıyecegım yabancı sıtelerden buldum bu seslere yakın seslerı elde edebılırsen guzel olur set ıcın.....

Ekli dosyalar

• Gajde-rumba.mp3
    1.3 MB · Görülen: 284
  • Inpro M Show.mp3
    1.6 MB · Görülen: 253
Moderatör tarafında düzenlendi:

kendim kullanmayacak olsamda gw8 kullanıcıları adına teşekkürler.

para almadan da, insanları sömürmeden de birşeyler yapılabildiğini görmek güzel.

İlk yorum yazan ben olayım.Calısmalarında basarılar ve kolaylıklar.Gw-8 de yazılmıs ses demoları yuklıyecegım yabancı sıtelerden buldum bu seslere yakın seslerı elde edebılırsen guzel olur set ıcın.....

dinledim.aynı ritimler aynı sesler sette mevcuttur...

ben şimdiden teşekkür edeyim.ihtiyaçtan daha doğrusu kredi kartının yüzünden satmıştım gw 8 mi ama birazdaha hafifleyince inşallah tekrar alıcam ALLAH dürüst çalışan arkadaşlarımızı dünyadan eksik etmesin bende birkaç ses yazmıştım aklımdayken bende paylaşayım

DEĞERLİ KARDEŞİM ÇALIŞMALARINDA ve İÇİNDE BULUNMUŞ OLDUĞUN BU EMEKTEN DOLAYI TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM İNŞALAH GÜN GEÇTİKÇE BÖYLE GÜZEL ÇALIŞMALARIN DEVAM EDECEĞİNİ UMUT EDEYORUM SANA AYRICA TAVSİYEM EĞER RİTİMLER BAŞTAN YAZILIYORSA BÖYLE ÇALIŞIYORSAN GENELLİKLE 2-4 VE OYUN HAVASI RİTİMLERİNDE TR MİX DEN ÇOK FAZLA YARARLANABİLİRİSİN AYRICA HALAY VE TAYLAN DİYE ADLANDIRDIĞIMIZ ROMAN RİTMLERİNİDE TR 2 KİT OLARAK DÜŞÜNÜRSEN DAHA TOK BİR RİTİM ELDE EDEBİLİRSİN TABİ BU BENİM SANA ÖNERİM UMARIM DAHA İYİ ŞEYLER ÇIKAR HADİ HAYIRLISI KOLAY GELSİN BİRDE RİTİMLER BİTTİĞİ ZAMAN BURAYA DEMO PAYLAŞIRSAN DAHA İYİ OLUR İNSANLARI BİLGİNLENDİRMEK ADINA

SAYGILARIMLA...

yeni çalışmalr roland gw-8 için yeni bir çığır açacaktır

Büyük sabırsızlıkla bekliyoruz gw8 ciler olarak. Bu arada nacizane isteğim sizden bir kaç değişik MEY sesi. Çünkü GW 8 de mey sesi çok büyük bir eksik. İlgileneceğinizi umarak saygılarımı gönderiyorum.

Çok teşekkür ederim piyanist477 bu çalışmanın gw-8 cileri çok mutlu edeceğine eminim...

Başarılar dilerim.