• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ROLAND GW8 V2 arıyorum...!

Piyanist_309

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland GW8 v2,Yamaha Or 700 v2
ROLAND GW8 arıyorum...!

Korg i30 veya Yamaha or 700 v2 ile takas ROLAND GW8 V2 arıyorum.
caky_cak@hotmail.com

İsteyen arkadaşlar varsa;
Korg i30 'u 850 Tl
Yamaha Or 700 v2 'yi 2200 tl 'ye verebilirim.
Roland GW8 V2 ile de herhangi biriyle takas yaparım.

Almam daki amaç,bazı parçaların orjinal mp3 haliyle okuyan sanatçı kimse onun sesinden dinlenmek istenmesi bende düşündüm laptopa vereceğim parayı extra onu taşıyacağıma bu imkanı veren orgu satın almak zaten iki klavye kullanıyorum.Aynen yoluma devam ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: ROLAND GW8 V2 arıyorum...!

Roland Gw8 V1 alıp V2ye yükseltebilirsiniz.

Uğraşamam o nedenle.Korg i30 veya Or 700 her iki orglada takas olabilir.Önceliğim korg i30 üzerine.

iyi de çok zor uğraşılacak bişi değil ki...zaten v1 kalmamıştır piyasada

Alınacaksa ben or 7oo v2'yi tavsiye ederim.

Konu günceldir

Uğraşamam o nedenle.Korg i30 veya Or 700 her iki orglada takas olabilir.Önceliğim korg i30 üzerine.
roland gw-8 v1 i v2 ye yükseltmenin hiçbir zorluğu yoktur çünkü v2 ye yükseltmek yazılım yoluyla oluyor, yani herhangibir donanımsal değişiklik veya destek yok, v2 dosyasını orguna yükleyen herkes orgunu v2 ye yükseltmiş olur. o yüzden yani v2 arıyorum diye sıkıntıya girmenize gerek yok. insallah bulursunuz, 3 gün önce bir arkadaşım ihtiyaçtan dolayı sattı, sizede denk gelir umarım..

roland gw-8 v1 i v2 ye yükseltmenin hiçbir zorluğu yoktur çünkü v2 ye yükseltmek yazılım yoluyla oluyor, yani herhangibir donanımsal değişiklik veya destek yok, v2 dosyasını orguna yükleyen herkes orgunu v2 ye yükseltmiş olur. o yüzden yani v2 arıyorum diye sıkıntıya girmenize gerek yok. insallah bulursunuz, 3 gün önce bir arkadaşım ihtiyaçtan dolayı sattı, sizede denk gelir umarım..

Bilgilendirmen için teşekkür ederim.Ben donanımsal fark var zannediyordum.Yazılımsal olarak zorun değil.

mp3 için alıyorsan o zaman 20 liraya mp3 çalar al daha kolay taşırsın:)