• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ROLAND GW8 Yeni TRset hakkında....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: ROLAND GW8 Yeni TRset hakkında....

Ahmet bey orgunuz hayırlı olsun.kafanıza takılan bir özellik varsa sorabilirsiniz.kullanım konusunda yardımcı olacağım.iyi çalışmalar.

mürhen bey ilginiz için teşekkür ederim.tabiiki sorularım olacak.öncelikle forumda yayınladığınız türkçe açıklamayı inceleyeceğim.orgun üzerinde versiyon 2 logosu var tekrar v2 yüklemeye gerek yok herhalde.
oğlum davul çaldığı için ritmlere hasta oldu batı seslerinide çok beğendi.tabi bana türk olanları lazım )).
burda zorlanacağımız nokta herhalde istediğin ritmi seçme olacak gibi.
hazırlayacağınız set gw8 kullanıcılarını tatmin edecektir. slow-roman-sanat-halk ve oyunların değişik versiyonları oldumu yetiyor zaten.işlerinizde kolaylık diliyorum
saygılar

mürhen bey merhaba gw8e atabileceğim türk sesleri varmı.birde türk ritmlerinde fazla yankılanma var sanki onu daha sadeleştirebilirmiyiz.
teşekkürler

set çıktığında tüm sorunlar bitecektirrrr.....

yankılanma sorunu çözüldü.hata benim kulaklığımda imiş.hoparlöre bağlayınca anlaşıldı

mürhen bey merhaba gw8e atabileceğim türk sesleri varmı.birde türk ritmlerinde fazla yankılanma var sanki onu daha sadeleştirebilirmiyiz.
teşekkürler

Ahmet bey bu sesler daha önce yayınladıklarım buyrun.

Ekli dosyalar

• GW8_T__rk_sesler.rar
    6.7 KB · Görülen: 381

Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

teşekkür ederim mürhen bey gözümden kaçmış

mürhen bey gw8 türk seslerini ritimlere nasıl ayarlıyacağız.bu konuda yardımınızı bekliyorum. teşekkürler

Roland forumunda araştırınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...