• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ROLAND GW8 Yeni TRset hakkında....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: ROLAND GW8 Yeni TRset hakkında....

linux

2 cesit gw8 vardir biri avrupa E

Diger GW8 L Yani Latin

3 uncu Dedigin Latin dir ama geri gelmis bir org yani aliciya gondermisler

almamis L B yazar L latin B saginda solunda gorunmeyen ariza olabilir

veya fuarlarda tanitim yapilan orglara B ware denir.

Roland GW-8 E Keyboard Arranger Workstation

sevgili dostlar,saygıdeğer büyüklerim ve abilerim.2-3 gündür foruma katılamıyorum kusura bakmayın.

Style Works ile Ritimleri Convert Etmek

1 .Kurulumu yaptıktan sonra zip dosyasında bulunan StyleXT Patch dosyasını Program files'taki Style Works Xt Universal klasörünün içine yapıştırın.ardından programı açın.

2.Configuration bölümünden konvert ettiğiniz ritimleri kullanacağınız orgu seçin.

3.Solda Module Bölümünde Style Converteri tıklayın.Sağlı sollu iki panel açılacaktır.Sağ taraf Convert edeceğiniz Orgları ve ritimleri burdan seçiniz.Sol taraftaki org zaten konvert ettiğiniz ritimleri kullanacağınız org olacak sabit kalacaktır o bölüm.

4.Source format bölümünde single tıklayın ve buradan ritim seçin.Sonra penceredeki( Aç) tıklayın( User Style of Roland E-80 converted succesfully! Save it as Roland G70 Style?) yazısı karşımıza çıkacak bu yazıya YES ile cevap verin yeni açılan pencere kayıt penceresi KAYDET deyin.Bu kadar.Ben Sağ panele Roland E80 ritimini seçtim Configurationdanda Roland G70i sabitledim. yani E80 ritimini G70e konvert etmiş oldum. bu kadar kolay gelsin.

mürhen kardeşim orgla verilen cd deki gw8 style converter 3 proğramı ne işe yarıyor.bu ritimleri gw8 e göre çevirmeye yaramıyor mu.bu anlattığın proğramla bunun arasında ne fark var.style works xt with patch proğramı nedir.style works aynı mı.kısaca insan burda 3 leme düşüyor.kısaca 1-orgla verilen proğramla convert nasıl olur. 2-style works xt... ile diğer style works aynı mı.kısa bir açıklama ile hangi proğram ile bu işin kolayca yapılabileceğini sitedeki arkadaşların ve benim anlayabileceğim şekilde anlatırsanız bu iş olacak.saygılar...

pardon yazınızı şimdi anladım.style works xt..proğramı ile bu işi çözüyoruz. peki bu rolandın cd ile bize verdiği gw8 style converter 3 proğramıyla bu iş nasıl oluyor.ikisi aynı değil herhalde.bu arada çalışmalarında başarılarının devamını dilerim.saygılar...

emeklilerine sağlık inşallah iyi şeyler çıkar kolay gelsin

seti ROLAND GW8 Europan Collection V2 Modelinde kullanabileceksiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

GW8in CDsindeki Style Converter ile Style Works Xt Universal birbirinden farkli iki programdir.Style Converter ile sadece ritimleri convert edebiliyoruz.acik soylemem gerekirse.bu program cok kullanisli degil.ben tam manasi ile cozebilmis degilim.Style Works Xt ile ritim converti,midiyi ritme donusturme vs... gibi ozellikler bulunuyor.ve basit bir kullanim mantigi var..Style works xt with patch ayri bir program degil.Style works sorunsuz calismasi icin gereken Crack dosyasi bu aciklama aydinlatici olmustur herhalde.

eyvallah üstad çok yararlı bilgiler bunlar.saygılar...

Aslinda ROLAND GW8 V2 olduktan sonra Style Converter programina gerek kalmadi.neden diyecekseniz.orgun make up Style ozelligi ile herhangibir roland uyumlu ritmi yuklediginizde kullanilan tonlari ADR'ABS'ACC1'ACC2 vs....... tonlarini kendimize gore orgtaki tonlarla degistirebiliyoruz.

1.GM Standart ,Gw8 Standart ile ROLAND(GW7,E16tr,E20,E30,E35,E36,E38,E40,E56,E58,E 66,E68,E70,E86,E96)

2.Oriental 1,Oriental 2 ile ROLAND(E40or,E300,E500,E600,Em15,Em50Or,Em55Or,Em 2000,VA7)

3/Oriental 3ile ROLAND(G70,E50,E60,E80,EM55,EXR40,EXR46,)

4/Oriental 4 ile ROLAND(E40or,G70,G600,G800,G1000,EM50,EM55,EM2000, VA7,VA76)

5/Etnic ile bazi variationlarinda(E96,E500,G600,G800,G1000)

6/Turkish1,Turkish2,Turkish ORmix ile(Roland Gw8 icin yazilan yeni ritimleri kullanabiliriz.

7(Greek1,Greek2 ve Khaligi Kitlerden percusyonlarda faydalanabiliriz.bu kitlerde bazi serilerin ritimlerine uyum sagliyor.
Roland GW8 de bulunan 60adet drum kit ile bize yeni ritimler uretmek kaliyor.

drumkitleri degistirirken bu siralama isinize yarayabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...