• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ROLAND GW8 Yeni TRset hakkında....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: ROLAND GW8 Yeni TRset hakkında....

verdigin bilgiler icin tesekkurler ustat sagol var ol.

ROLAND GW8 WORKSTATION V2 (Europan Collection)

Zuhal Müzikte:
Fiyat : 912.71 $ + KDV
Kdv dahil : 1,607.96 TL
Havale Fiyatı: 1,527.56 TL

Havale Fiyatı: 1,527.56 TL

Murhen GW8 Nevaleleri Indiriniz

merhaba mürhen abi umarım bizler için uğraştığın bu güzel çalışmada herşey yolunda gider iyi şeyler çıkar ortaya bizlerde birer gw 8 kullanan müzisyen arkadaşların olarak eğer yanlış anlaşılmazsa bazı ricalarımız olacaktır senden yapmış olduğun set de ritimlerin baslarının çok yoğun olmaması konusunda ve yazılan ritmlerin sadece rolanda özgü olması konusunda ve ayrıca rtimlerin biraz daha sade ve tiz olarak yapılmasını ve son olarakta slow dans 2/4 3/4 crosları daha güçlü 4/4 yine aynı şekilde pop 9/8 çok öenmli eksikler bunlar yine crossların çok güçlü olduğu bir ketten misket ritimleri yapılırsa gerçekten bu alet piyasada kendi yerini alaçaktır saygılarımla sinan turan OKYANUS MÜZİK çalışmalrınız da başarılar diler kolay gelsin

ben Mürhen arkadaşımızın çalışmalarını dinledim arkadaşlar inanın beklediğimize değicek set üzerinde gerçekten uğraşmış kendiside söyledi vakit bulamıyorum dedi ama uğraşıyor.Benden size bi tüyo hele birde taylan ritimi varki sormayın neyse devamı sürpriz...

inşallah sezon tam açılmadan alabiliriz saygılar.şimdiden ellerine ve yüreğine sağlık.

gw8 in ritim sıkıntısı yok.ses sıkıntısı çok büyük.sesler ritimlere göre kalitesiz.özellikle g serisinin gümbür gümbür seslerine bu aletin ihtiyacı var.o süper sax,klarnet,akordion,lesli,pan flüt,yaylı,bol ve kaliteli lead sesler,bu alete gayet güçlü ve effekt ayarlari ii yapılmış şekilde artık girmeli.sadece ii ud,gitar,kanun sesi bu aleti kurtarmaz.umarım bu sette bunlar olacaktır.mürhen üstadın setini sabırsızlıkla bekleyecem.inşallah süper olur.yoksa gene 3 cü defa g-600 e dönecem gibi.saygılar.....

bu arada unuttum.macun seslerde olması lazım.....

Cevap: ROLAND GW8 İÇİN YENİ BİR SET DAHA

Merhaba arkadaşlar benim de tüm gw 8 kullanan arkadaşlara bir süprizim olacak yaklaşik 1.5 aydir üzerinde çaliştiğim seti sizlerin kullanimina sunacağim allah nasip ederse sanirim mürhen abide bu iş için cani gönülden çalişiyor bundan hiç şüphem yok yakinda oda sizlerle bir set paylaşiminda bulunacaktir.bu setin bazilarini çevirerek bazilarinida sifirdan yazarak sizlere hazirladim ama üzerinde gerçekten çok titz bir çalişma söz konusu oldu umarim hoşunuza gider beğenirsiniz tabiki roland gw 8 için yapilacak çok şeyin olduğuna inaniyorum gerçekten fiyatina göre piyasadaki rakiplerinin içerisine girdiğine ve daha iyi olacağina inaniyorum yapildikca tabiki benim sizden istediğim yapilan herşey bir emektir herkes yapabildiği kadar birşeyler yaparsan böyle bir sikinti kalmayacağini düşünüyorum bu arada bana roland gw 8 hakkinda bilgi aldiğim değerli abim ahmet (katip) değerli arkadaşim emraha,da çok teşşekkür ederim biliyorum onlarida biktirdim sorularimdan ama bilmemek değil öğrenmemek ayiptir değilmi ne yapalim artik abi artik hakkinizi helal edin kardeşinize gelelim şu set konusuna sizler için yepyeni 20 adet ritim yaptim karişik bir set olacak benim eksik olarak tespit ettiğim rtimler üzerinde biraz durdum mesala slov halaylarin biraz daha daha dolu romanlarin biraz daha tok olmasinda rtimlerin çoğu tr kitlerden oluşturuldu ritimler hazirlanirken tamamen tesisat üzerinde yapildi birde yaninda kendim için hazirlamiş olduğum ses efeklerinide sizinle paylaşacağim umarim işinize yara hepsini bu ay sonunda siteye koyacağim buradan indirip kullanabilirisiniz... şimdiden hayirli işler bol kazançlar ........... SİNAN TURAN

Cevap: ROLAND GW8 İÇİN YENİ BİR SET DAHA

Merhaba arkadaşlar benim de tüm gw 8 kullanan arkadaşlara bir süprizim olacak yaklaşik 1.5 aydir üzerinde çaliştiğim seti sizlerin kullanimina sunacağim allah nasip ederse sanirim mürhen abide bu iş için cani gönülden çalişiyor bundan hiç şüphem yok yakinda oda sizlerle bir set paylaşiminda bulunacaktir.bu setin bazilarini çevirerek bazilarinida sifirdan yazarak sizlere hazirladim ama üzerinde gerçekten çok titiz bir çalişma söz konusu oldu umarim hoşunuza gider beğenirsiniz tabiki roland gw 8 için yapilacak çok şeyin olduğuna inaniyorum gerçekten fiyatina göre piyasadaki rakiplerinin içerisine girdiğine ve daha iyi olacağina inaniyorum yapildikca tabiki benim sizden istediğim yapilan herşey bir emektir herkes yapabildiği kadar birşeyler yaparsan böyle bir sikinti kalmayacağini düşünüyorum bu arada bana roland gw 8 hakkinda bilgi aldiğim değerli abim ahmet (katip) değerli arkadaşim emraha,da çok teşşekkür ederim biliyorum onlarida biktirdim sorularimdan ama bilmemek değil öğrenmemek ayiptir değilmi ne yapalim artik abi artik hakkinizi helal edin kardeşinize gelelim şu set konusuna sizler için yepyeni 20 adet ritim yaptim karişik bir set olacak benim eksik olarak tespit ettiğim rtimler üzerinde biraz durdum mesala slovların bşiraz daha yoğunlaştı halaylarin biraz daha daha dolu romanlarin biraz daha tok olmasinda rtimlerin çoğu tr kitlerden oluşturuldu ritimler hazirlanirken tamamen tesisat üzerinde yapildi birde yaninda kendim için hazirlamiş olduğum ses efeklerinide sizinle paylaşacağim umarim işinize yara hepsini bu ay sonunda siteye koyacağim buradan indirip kullanabilirisiniz... şimdiden hayirli işler bol kazançlar ....

teşekkürler sinan turan.
mürhen bey ve sizin gibi arkadaşlar gw8i ayakta tutacak gibi görünüyor.akor hocamında dediği gibi sesler konusunda çok eksiklik var.çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar diliyorum. saygılar

Çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar emek bir teşekkürü hak etmeli...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...