• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW8'e Farklı kişilerce editlenmiş sesleri kendi user setine eklemek..!

Cevap: Roland GW8'e Farklı kişilerce editlenmiş sesleri kendi user setine eklemek..!

mustafa abi işte böyle bir çalışma çok iyi olur.tam anlamıyla "cuk oturur"
:)

Daha önce sitede anlatmıştım. Çok kolay sistem. Yeterki beğenilen dosyaları bulun ve istenen per.seslerinin isimlerini yazın.

Cevap: Roland GW8'e Farklı kişilerce editlenmiş sesleri kendi user setine eklemek..!

Daha önce sitede anlatmıştım. Çok kolay sistem. Yeterki beğenilen dosyaları bulun ve istenen per.seslerinin isimlerini yazın.

mustafa abi, bir site vardı öyle, o muydu acaba? unuttum gitti.

mustafa abi, bir site vardı öyle, o muydu acaba? unuttum gitti.

Bahsettiğin sitede arkadaş değişik bir usulle bu işi gerçekleştiriyordu ama kapandı sanırsam. Benim sistemim org üzerinde yapılıyor ...ama biraz uzun....

Bahsettiğin sitede arkadaş değişik bir usulle bu işi gerçekleştiriyordu ama kapandı sanırsam. Benim sistemim org üzerinde yapılıyor ...ama biraz uzun....

eğer düşündüğüm gibiyse çok uzun...