• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Turkıye bk5 or rıtımler ıcın bır soru

Nejat Levent

MERHUM ( Allah Rahmet eylesin)
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Roland Turkıye bk5 or rıtımler ıcın bır soru

roland bk5 sayfasından ayda kac tane rıtım ındırılecek ?

4 tane rıtım gozukuyor oylamada.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Roland Turkıye bk5 or rıtımler ıcın bır soru

Sn.Roland Severler,
BK-5 OR web sitesinden her ay indirebilmeniz için 5 adet ritim hazırlatacağız.
Bu yüzden BK-5 OR web sitesini sıkça kontrol etmeyi unutmayınız.
Ayrıca site içerisinden ritim isteklerinizi ve istekte bulunulan ritimler için oylarınızı
bekliyoruz.
Saygılarımızla,

verdıgınız bılgı ıcın tesekkurler.

benim bir sorum olacak. acaba roland bk5 or ritimlerini roland GW-8'de okutabilir miyiz? ritim ve davul takımlarının dizilişleri aynı mı?

BK-5 için hazırlanan ritimleri ben exr 46 ya okutamadım...

benim bir sorum olacak. acaba roland bk5 or ritimlerini roland GW-8'de okutabilir miyiz? ritim ve davul takımlarının dizilişleri aynı mı?

Bk5 Avrupa modeli ritimlerini GW8 okuyor. G70-E80 formatında....

Bk5 Avrupa modeli ritimlerini GW8 okuyor. G70-E80 formatında....
hocam size bir konuda danışayım bk-5 or modelindeki emo drum kit dizilimleri xxx markalarda kullanılan dizilimlerden tamamen farklı sekilde dizilmedi ise eger az bir uğraşla bk5 or modeli emo drum kitlerle yazılmış xxx markalardaki ritimleri büyük oranda aslına yakın şekilde okur diye düşünüyorum . siz nedersiniz yanılıyormuyum

hocam size bir konuda danışayım bk-5 or modelindeki emo drum kit dizilimleri xxx markalarda kullanılan dizilimlerden tamamen farklı sekilde dizilmedi ise eger az bir uğraşla bk5 or modeli emo drum kitlerle yazılmış xxx markalardaki ritimleri büyük oranda aslına yakın şekilde okur diye düşünüyorum . siz nedersiniz yanılıyormuyum

EMO her yaptığı kiti farklı olarak diziyor genel olarak görünen bu

Ritim kopyalanmasını bir nebze engelleyebilmek için farklı dizilmiştir diye tahmin ediyorum ama diziliş bir şekilde çözülebilir.