• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland turkiye dikkatine

Cevap: roland turkiye dikkatine

boşuna zorlamayalım konuyu, g 1000, g800, g600 de kullanılan malzeme e500, em50, e96 modellerinde asla kullanılmadı. va-5-7-76 da kullanılan malzeme va3 de yok. e70 e56 da kullanılan malzeme de e35 e15 de yok.

oryantal modeller batı modellerinden her zaman daha pahalı olur, e500 batı ile e500 oryantal, em50 ile em50 or fiyatları asla aynı olmadı. oryantaller her zaman daha pahalıdır. aynı şekilde bk5 normal ile bk5 or fiyatları da aynı değil. lütfen bilgi sahibi olmadan ortaya yanlış bilgiler atmayalım.

sayın dsadddasasasa kardeşim: oryantal bir aletin batı versiyonu var olursa. haliyle özellikleri or versiyona göre daha kısıtlı olup bu durumdan dolayida fiyatın daha ucuz olacağını herkez kesinlikle bilmektedir. ben bir önceki yazımda oryantal aletlerin diğer aletlerden bazı özellikleri fazla olup bazı özellikleri kısıtlı olur derken workstation aletler ile kiyaslama yaptığımı anlaman gerekirdi. Çünkü bazı özelliklerinin kısıtlı olduğunu belirttim. Bu yanlış algilamayi düzeltmek isterim. konumuz bk5 kullanıcıları için çok önemlidir. pitpender sorunumuz malzeme kalitesinden kaynaklandığı henüz bilinmemektedir. ve ugrasimiz bu sorunun nerden kaynaklandığını bilmek ve çözüm bulmaktır.

Ben BK-5 den kurtuluncaya kadar akla karayı seçtim 3 kez aynı pich bender arızasından dolayı servise gitti istanbul a 3. gönderme sonu servisden geldi ömrümde görmediğim işi servis yapmış orgun alt kasa civatalarının birtanesinin takılmadan göndermiş olduklarını gördüm servis kalitesini görün...

Ben BK-5 den kurtuluncaya kadar akla karayı seçtim 3 kez aynı pich bender arızasından dolayı servise gitti istanbul a 3. gönderme sonu servisden geldi ömrümde görmediğim işi servis yapmış orgun alt kasa civatalarının birtanesinin takılmadan göndermiş olduklarını gördüm servis kalitesini görün...

Guzel kardesim hata insanlara mahsus bir durumdur.bana gore onemli olan hatanin büyüklügüdür.sizin yorumunuzda biraz mübalağa goruyorum.servis bir civata unuttu diye servis kalitesizdir diyemeyiz.bende fabrikada calisan bir personelim.yani fabrikadaki herhangi bir kisi hata yapti diye koca fabrikami suclu oluyor.bence yanlis. arti birsey daha eklemem gerekirse bk5 oyle kurtulmak icin cirpilinacak bir cihaz degil gayette guzel stabil calisan kaliteli malzemelerden yapilmis bir cihaz yigidi öldür hakkini yeme.mutlaka eksikler vardir.buda arti parantez olsun.yani bu tip mevzular cok su kaldirir.uzar gider

İçindeki sıvı dediğin ne tam olarak hocam?

İçindeki sıvı dediğin ne tam olarak hocam?

Rıfat arkadaşımız sıvı derken torc.un içindeki sividan bahsettigini zannediyorum. evet pitbender torc.unun içinde sıvı vardır ve bu sıvı kalitesiz olursa. özelliğini kaybeder yada keçeden siziverirse pitbender düzensiz görev yapar diye biliyorum..

Rıfat arkadaşımız sıvı derken torc.un içindeki sividan bahsettigini zannediyorum. evet pitbender torc.unun içinde sıvı vardır ve bu sıvı kalitesiz olursa. özelliğini kaybeder yada keçeden siziverirse pitbender düzensiz görev yapar diye biliyorum..

Dogrudur arkadasim.insAllah roland turkiye bu problemi japonyaya rapor ederde en azindan takacak oldugumuz pich benderlerde problem yasamayiz.aslina bakarsaniz kucuk bir mevzu gibi gorunuyor fakat malesef cok onemli bir problem bizler icin.insan calarken dokunmaya korkuyor.cünkü cok bozuyor sesi.ben sirf problem gerektigi gibi dikkate alinmadigi ve sorun giderilmedigi icin pich benderi degistirmiyorum.hala orijinali ustunde garantisi bile devam ettigi halde degistirmiyorum.zaten takilacak olanda bir zaman sonra ayni olacak.hic olmazsa orgumu kargoya veripte yipratmamis olurum düsüncesiyle gondermiyorum cihazi.malesef durum bundan ibaret.su da bir dip not olsun orgumdan cok memnunum cok guzel sound arti kalite :bk5

Oncelikle destegin icin tesekkurler..insAllah roland turkiye geregini yapacaktir.he su da benim dikkatimi cekmedi degil konuyu ilk actigimda roland sadece bir tesekkur butonu ile konuyu gecistirmeyi tercih etti.aslinda pekte hos olmadi konuya istirak ederek bir iki satir yazi yazarak konuya daha da egilerek onem vermelerini bekledim acikcasi....bakalim nasil bir sonuc cikacak...!!!!

evet açtığınız konu üzerine roland tr teşekkür putonunu kullanmış. Bu durum üzerinde araştırmalar yapacaklarını ve çıkan sonuçları bizlere paylasacaklarini zannediyor ve umut ediyorum.

evet açtığınız konu üzerine roland tr teşekkür putonunu kullanmış. Bu durum üzerinde araştırmalar yapacaklarını ve çıkan sonuçları bizlere paylasacaklarini zannediyor ve umut ediyorum.

Bakalim zaman ne gosterecek.şu an bekleme pozisyonundayim.insAllah senin yazdigin gibi gelismeler yasariz.sorun hallolur.