• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ROLAND Türkiye şu konuda yardımcı olur musunuz?

Müziksiz Asla

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa600Qt
BK5 için mikrofon bağlantısı videosu vardı mürhen beyin. Ama sitede bu videoyu bir türlü bulamadım. Başka yerde de yok. Kaldırıldı mı? Mikrofon nasıl bağlanır bununla alakalı bir tanırım videosu idi.

Cevap: ROLAND Türkiye şu konuda yardımcı olur musunuz?

bildiğim kadarıyla bk-5'te mikrofon yok.o videoda sanırsam harici bi aygıta bağlanmıştı mikrofon.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Var var. Arkadan küçük jacktan bağlıyordu galiba. Ben birde nasil bir mikrofon alsam diye soracaktım. Videoya da bakacaktim ses nasıl çıkmış diye. Ayrıca yarın obur gün pedal alırsam şimdi ona göre mikrofon almam lazım.

bk-5ee mikrofon baglanabiliyor,yanliz korglardaki kadar derinlik ve eko verilemiyor.

Evet bağlanıyor. Ona göre mikrofon alacağım ileride pedal olursa işimi görsün. Roland'dan mesaj bekliyoruz :D

ben yok biliyordum sizin sayenizde öğrenmiş oldum teşekkürler.

Değerli Roland BK-5 OR Kullanıcıları,

Konu içerisinde gördüğümüz kadarıyla daha önceki konularda açıklık getirdiğimiz ve ürünümüzün tanıtım videolarında da anlattığımız mikrofon bağlantısı için hala tam anlaşılamamış durumlar bulunmaktadır.
BK-5 OR klavyenin arkasında bulunan AUDIO IN girişinde mini stereo jack ile mikrofon bağlantısı yapabilirsiniz.
Mikrofon bağlantısını yaptıktan sonra menü içerisinden mikrofonun gain değerini ayarlayabilirsiniz.
Eğer mikrofon bağlantınıza daha geniş efekt ve ton alternatifleri yaratmak istiyorsanız Boss VE-5 veya VE-20 vokal efekt prosesörlerini sizlere tavsiye ederiz.

Saygılarımızla,

Değerli Roland BK-5 OR Kullanıcıları,

Konu içerisinde gördüğümüz kadarıyla daha önceki konularda açıklık getirdiğimiz ve ürünümüzün tanıtım videolarında da anlattığımız mikrofon bağlantısı için hala tam anlaşılamamış durumlar bulunmaktadır.
BK-5 OR klavyenin arkasında bulunan AUDIO IN girişinde mini stereo jack ile mikrofon bağlantısı yapabilirsiniz.
Mikrofon bağlantısını yaptıktan sonra menü içerisinden mikrofonun gain değerini ayarlayabilirsiniz.
Eğer mikrofon bağlantınıza daha geniş efekt ve ton alternatifleri yaratmak istiyorsanız Boss VE-5 veya VE-20 vokal efekt prosesörlerini sizlere tavsiye ederiz.

Saygılarımızla,

Teşekkürler. Boss ve-20'de cihazın özelliğinde örneğin kadın Sesleri için istediğim bir vokal kaydedip müzik esnasında mikrofonda benim ağzımdan çıkan sözlerden farklı olacak bu vokali verebiliyormuyum?

Teşekkürler. Boss ve-20'de cihazın özelliğinde örneğin kadın Sesleri için istediğim bir vokal kaydedip müzik esnasında mikrofonda benim ağzımdan çıkan sözlerden farklı olacak bu vokali verebiliyormuyum?

İstediğiniz durumu tam olarak anlayamadık ama VE-20 modelinde 38 saniye kadar Loop (Döngü) Kaydı yapabilirsiniz.