• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Türkiye 'ye sesleniyorum...

• Konbuyu başlatan İlker
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 29
  • Görülen : 12K
Cevap: Roland Türkiye 'ye sesleniyorum...

Neyse roland sesinizi duydu Sonunda çift ekranlı synth ses modülasyon knobları olan ama hala senquencere sahip olmayan(waw üstüne kanal kayıta devam) bir Ea7 geliyor....!

umarım beklentilerimizi karşılayacak bir klavye olur.

Dj saiko gelecekten mi geldin la 2012 de ea7 yi biliyormus neyse roland türkiye türkiyeye gelecek aletin rami daha mi yuksek gelecek diger bi sorum ea7 den baska klavye cikacakmi dokunmatik ekran felan filanli org

Kardeş Sana Tümüyle KATILIYORUM ..GW8..BK5..şimdi de E-A7 Çocuğa bir oyuncak diye almazsın .SIRF ROLAND Gönüllüsü Olduğumuz için YA sabır Deyip İlgileniyoruz.Hafif olması çok mu gerekli ki..8 kğ olmasın 10 kğ olsun ama Kaliteli malzeme kullanılsın Verilen 5.000.000 tlye değsin..ne Tuşelerde ..nede kullanılan malzemede bir Kalite yok.Bu Ekranın bölünmesi O kadar elzem bir şey değil ki.teknik donanım Eh yani..Diğer Markalar Zaten bu donanımı aştı.Sende Yılların markasısın BİR ZAHMET YANİ..GW8,BK5.BK9 .Gibi E-A7 bir Güven oluşturmayacak :( Kimse kendisini kandırmasın.Almayan Almasın derdinde Değiliz .Sadece Diğer Markaların Kalitesine yaklaşsalar..Enstrumanı Piyasada gezdirmeye çekiniyoruz.Sizi Bilmem Ama ben 5.000.000 tl veremem.Bk5 den sonra Donanım Değişmiş.Diğer Markaların Sunduklarına bakınca bunun Çok da şok olunacak aman aman bir şey olduğuna inanmıyorum.E-A7 de üzdü beni :(

Ben demoları bekliyorum insallah güzel olurda aliriz ama olmassa hayal kırıjlıgına ugrarim 10 gün sonra cikacak diyorlar emo set insallah guzrl olurr

Ben demoları bekliyorum insallah güzel olurda aliriz ama olmassa hayal kırıjlıgına ugrarim 10 gün sonra cikacak diyorlar emo set insallah guzrl olurr

Kim dedi 10 gün sonra çıkacak diye? Bilgi nereden yani?

Dün konuştum zuhal müzikle. Bu hafta sonu veya önümüzdeki hafta başı emo seti alır yayınlarız dediler.

aldikta ne oldu sesler tam hayal kirikligi

eger burda yazilanlar japonyaya iletiliyorsa eger roland turkiye nin vay haline o zaman.

Of ketron oooof

telli saz yeni ketron modelini mi bekliyon :)

Slm arkadaşlar bana roland e 40 yedek parçaları lazım nerde bulabilirim numaram 05426990685 lütfen yardım edin