• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland yeni klavye 1 eylülde çıkıyor

Cevap: Roland yeni klavye 1 eylülde çıkıyor

Batı tarzı olsun ama sample ses atılabilsin biz onu trakyaya çeviririz..Korgunda pa300,pa500,pa55tr tarzı cihazları haricinde diğer tüm cihazları batı..Pa3x 'i açın bakalım adam gibi Türk Sol klarnet,kanun,ud bulabilirmisiniz??Pa80 'den beri aynı fabrikasyon oryantel,Türk sesleri mevcut...

Slm arkadaslar,konu acildigindan beri Hollandada ne kadar muzik market veya form varsa hepsini surfledim,ama hic biryerde boyle bir konuya veya cihaza raslamdim,nerden nasil cikti bilmiyorum ama hayirlisi,sahsim ca boyle birsey yok,olsa Roland gibi bir dev boyle seyi top-secret gibi saklarmi?Ornek yeni ketron piyasada yok ama fuarda tanittilar,en azindan teknik ozelliklerini ve resimlerini sundular.Bence e80 den sonra roland arranger olayini kapatti....

Slm arkadaslar,konu acildigindan beri Hollandada ne kadar muzik market veya form varsa hepsini surfledim,ama hic biryerde boyle bir konuya veya cihaza raslamdim,nerden nasil cikti bilmiyorum ama hayirlisi,sahsim ca boyle birsey yok,olsa Roland gibi bir dev boyle seyi top-secret gibi saklarmi?Ornek yeni ketron piyasada yok ama fuarda tanittilar,en azindan teknik ozelliklerini ve resimlerini sundular.Bence e80 den sonra roland arranger olayini kapatti....

Roland Türkiye Resmi olarak Youtube 'a video attı ve bu fake video değil koskoca firmanın bizimle dalga geçicek hali yok ya üstad :)
Ayrıca bazı kişilere aletin prototipi dahi gönderildi kaynaklar sağlam..Gizlilik politikası nedeniyle açıklamıyorlar alet çıkacak, kesin % 100..
1 Eylül'ü bekleyin Saygılar

1 Eylül de tüm dünyaya tanitimi yapilacak

Barış hocam yanılıyorsun, gerçekten Roland sample hafızası açık bir aranger klavye çıkarıyor. Kaynağı söyleyemem çünkü bu projede yer almış almanyadan bir arkadaşa söz verdim. Sadece bekleyelim fazla birşey kalmadı.

s970 beklerken şimdi roland cıkarcak korgda geliyo eniyisi bekleyip hepsini gormek....

s970 beklerken şimdi roland cıkarcak korgda geliyo eniyisi bekleyip hepsini gormek....

Acele etme Ümit hocam, sound ve malzeme kalitesi en iyi hangisi ise onu tercih edicez. ArtıK sample hafıza konusunda tüm markalar belli yerlere geliyor....

Hayırlı olsun roland sevenlere.

1 eylüle az kaldı........

00.00 dan sonramı resmı gorecez:))