• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

rolang gw-8 için rumeli 7-8 ve rumeli 2-4 ritimleri

kadirbey1985

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland GW-8
saygıdeğer roland kullancıları, elinizde rumeli müziği için 7-8 ve rumeli 2-4 ritimleriniz var mı? özellikle 7-8lik ritimler.mesela korg i30daki ekrem-gültekinin kullandıkları 7-8 ritimleri biliyoruz onlara benzer ritimleriniz varsa paylaşabilir miyiz? ben özellikle rumeli müziğini seviyorum ve elimde güzel 7-8rumeli ritimlerinin olmasını istiyorum...ben de bulursam burada paylaşırım,elinde olan varsa bir zahmet burada paylaşırsa sevinirim...
saygılar...

Cevap: rolang gw-8 için rumeli 7-8 ve rumeli 2-4 ritimleri

g-600 ritimlerini çok ii okuyo alet.g-600 ritimleri sitemizde ve benzer sitelerde bol miktarda var.oradan indirip beğendiklerini yüklersin.tabii gw8 için istediğin ritimleri bulamazsan.saygılar.....

iyi o zaman ben deneme yanılmayla bu işe al atayım daha sonra da rumeli ritimleri grubu adıyla burada yayınlarm..

roland ritimlerini dinleyeceğin proğram olacak.style works 2000 proğramı.ritimleri tek tek daha çabuk dinleyerek seçersin.bütün varyasyon ve atakları tek tek dinleme imkanı oluyor.basit bir proğram ritimi sürükle ve açılmış proğram simgesi üzerine bırak....